reklamı kapat

POPÜLER

Ölüm Vadisi’nde Audi R8 ile yaşamaya ne dersiniz? [Video]

Audi‘nin, Airbnb ile ortaklaşa düzenlediği kampanya, kullanıcıları markanın ürün gamının en tepesinde yer alan R8 modeli ile birlikte Ölüm Vadisi‘nde yer alan kulübede eşsiz bir deneyimi yaşamaya davet ediyor.

2008 yılında San Francisco’da temelleri atılan Airbnb, kullanıcılarının seyahatlerinde sahibinden konaklayacak yer bulmasını ve mekan sahipleriyle iletişime geçmesini sağlayan bir platform. 191 ülke ve 34 bin‘e yakın şehirde yer alan 1,5 milyon‘un üzerinde kiralık mekan seçeneği sunan Airbnb, kullanıcıları için sıra dışı tecrübeleri yaşama imkanını da sağlıyor.


Audi de bu fikir ile harekete geçip Airbnb ile ortaklığa giderek, “otomobil kullanmak için yaşayanlara” sloganı ile oldukça ilgi çekici bir projeye imza attı. Audi’nin hali hazırda bulunan ürün yelpazesinin en tepesini temsil eden ve 2016‘nın en iyi performans otomobili ödülüne sahip R8 modeli ile şehir hayatından sıkılmış ve farklı tecrübeler yaşamak isteyenleri, çölün ortasında yer alan Death Valley (Ölüm Vadisi)’de inşa ettiği kulübesine davet ediyor


Airbnb’nin sayfası üzerinden kiralanabilen ve R8’i test edebilme imkanı sunan kampanya dahilindeki evde 4 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği şartlar sunuluyor. Evin gecelik fiyatı ise yaklaşık 1.900 TL. Bu deneyimi yaşamak isteyen herkesin mahrum kalmaması adına ev bir kişi veya grup tarafından maksimum 2 gece kiralanabiliyor. Ölüm Vadisi’nde yer alan Audi evine buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Ölüm Vadisi’nde Audi R8 ile yaşamaya ne dersiniz? [Video]” için bir cevap

  1. :O dedi ki:

    A B İ Ç O K İ Y İ