reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno 2

OPPO Reno 2, Reno 2Z ile Reno 2F detayları ve fiyatları ortaya çıktı

Resmi tanıtım duyurusu yapılan OPPO Reno 2 ailesi, beklediğimizden daha kalabalık olacak gibi görünüyor. Söylendiği kadarıyla dört farklı model yolda.

OPPO Reno2 serisinde ortaya çıktığı kadarıyla Reno 2, Reno 2Z, Reno 2F ve Reno 20x Zoom modelleri yer alacak. Bu açıdan büyük bir çıkışa hazırlanan ve 28 Ağustos‘ta lansmanı gerçekleştirecek olan OPPO, sızıntıları önleyemiyor. Söylendiği kadarıyla Reno 2, 490 dolar altında bir fiyata satılacak ve 6,5 inç AMOLED ekran üstüne kurulacak. Gücünü Snapdragon 730G işlemci ve 8 GB RAM‘den alacak modelin, arkasında dörtlü kamera sistemi yer alacak. Burada 2 kat optik yakınlaştırma sunacak telefonun, 116 derece ultra geniş açı kamerası, 48 megapiksel ana kamerası ve derinlik sensörü de bulunacak. Önde ise köpekbalığı yüzgeci formunda motorlu bir 16 megapiksel kamera yer alacak. Reno 2Z, söylendiği kadarıyla 350 dolar altında satılacak. 6,53 inç AMOLED ekranla gelecek cihaza gücünü, MediaTek Helio P90 işlemci ve 8 GB RAM verecek. Bu modelin de arkasında Reno 2 ile benzer dörtlü bir kamera yer alacak. Ortak olarak iki model de 4.000 mAh pil ve VOOC 3.0 hızlı şarj desteği olacak. Reno 2F modeli ise hakkında şimdilik en az bilginin geldiği cihaz konumunda. 280 dolardan daha ucuz olacak telefonun, arkasındaki dörtlü kamera sistemini merkezine Samsung ISOCELL Bright GM1 kamera sensörünü koyacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno 2 ailesinin en çok dikkat çekeni 20x Zoom olacak

Bu modelde hibrit temelli bir sistemin olacağı söyleniyor. Yani periskop aracılığıyla dijital ile optik zoom’u bir araya getirecek telefon, bu sayede 20x zoom sunabilecek. Bu açıdan merak uyandıran telefon, zoom konusunda P30 Pro’ya kafa tutacak en yeni model olacak izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da firmanın hep paylaştığımız gelecek tasarım görüşü