reklamı kapat

POPÜLER

Oppo Reno
Oppo Reno
Oppo Reno

Oppo Reno ailesinin satış fiyatları belli oldu

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Oppo, bizim de katıldığımız Zürih merkezli etkinlik kapsamında Oppo Reno ailesinin Avrupa satış fiyatlarını açıkladı.

Oppo Reno ailesi, Zürih’te eklenen 5G destekli model ile beraber toplam üç farklı cihazdan oluşuyor. Detaylarına aşağıdaki haberimizden ulaşabileceğiniz modeller, sadece Çin’e özel kalmıyor, Avrupa’ya da geliyor. İşte bu modellerin Avrupa merkezli fiyatları artık resmi olarak biliniyor. Buna göre ailenin en altındaki model 499 euro fiyat etiketine sahip. 10x Zoom yetenekli amiral gemisi içinse kişilerin 799 euro seviyesine kadar çıkması gerekiyor. 5G altyapısına sahip bölgelerde satılacak 5G Oppo Reno modeli ise 899 euro fiyat etiketiyle raflardaki yerini alıyor. Bütçe dostu olmayan fiyatlar, rakiplere nazaran çok ciddi rekabetçi duruyor.

Oppo Reno
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Reno ailesi Türkiye’ye de gelecek gibi görünüyor

Ancak henüz hangi modellerin geleceği ya da Türkiye fiyatları hakkında bir bilgi bulunmuyor. Dünyanın en büyük dördüncü akıllı telefon firması konumunda yer alan Oppo, yükselişine hızlı şekilde devam ediyor. Zürih merkezli etkinlikte Ar-Ge için 1.5 milyar dolar harcama yaptığını belirten firma, gerçekten yenilikçi isimler arasında yer alıyor. Özellikle geçtiğimiz yıl çıkan Find X model isimli amiral gemisiyle büyük sükse yapan dev isim, yenilikçi adımlar atmaktan çekinmeyen firmalar arasında başı çekiyor. Firmanın Türkiye’de şu an AX7, RX 17 Pro ve RX 17 Neo modelleri resmi garantili olarak satın alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni marka kimliği