reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno Lite

OPPO Reno

OPPO Reno Lite

Olası adıyla OPPO Reno Lite

Sürpriz model OPPO Reno Lite ortaya çıktı

Resmi olarak Türkiye’de yer alan OPPO, yeni Reno ailesine bir model daha ekleyecek gibi görünüyor. Seriye bir Lite model dahil olacak gibi görünüyor.

OPPO Reno ailesinde toplam üç farklı model bulunuyor. Bu modellerin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi ise yeni bir Reno ortaya çıktı. Resmi TENAA kayıtlarında görünen telefon, bazı kaynaklar tarafından Reno Lite olarak nitelendiriliyor. Diğer modeller gibi sürgülü bir ön kameraya sahip olmayan telefon, bunun yerine ön kamerayı içerisine alan ufak bir ekran çentiğiyle geliyor. Parmak izi sensörünün ekrana entegre edildiği tahmin edilen cihaz, kayıtlara göre gücünü Snapdragon 710 işlemciden alıyor. 6 GB RAM + 128 GB depolama seçenekleri sunulan akıllı telefon, arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera taşıyor. Modelin önündeki kamera ise 32 megapiksel çözünürlükte karşımıza çıkıyor. 6,4 OLED ekranında Full HD+ çözünürlük sunan cihazın, 3.950 mAh pili bulunuyor. Bu pil normal Reno’ya oranla yüzde 10 artış anlamına geliyor. Bunun arkasında da gövdeden çıkartılan kızak sisteminin olduğu tahmin ediliyor.

OPPO Reno Lite

Olası adıyla OPPO Reno Lite

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno ailesi Türkiye’de de satılacak

5G versiyon haricindeki normal Reno ile Reno 10x zoom modellerinin resmi olarak burada da satılacağı söyleniyor. Bu Lite modelin ise TENAA kayıtlarında göründüğü için yakın zamanda resmi olarak satılması bekleniyor. Türkiye için çok daha uygun görünen telefonun, fiyatı konusunda bazı tahminler var. Normal Reno 499 euro seviyesinde satılıyor. Bu açıdan olası adıyla Reno Lite’ın 300 euro bandında gelebileceği tahmin ediliyor. Bu fiyat etiketiyle telefonun büyük bir kitleye hitap edeceği görülüyor. Ancak fiyat konusunda henüz yüzde 100 kesin bilgiler bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin en yeni Redmi modeli