reklamı kapat

POPÜLER

Designated Survivor

Designated Survivor 3. sezon fragmanıyla boy gösteriyor [Video]

24 dizisiyle tanıdığımız Kiefer Sutherland‘ın rol aldığı Designated Survivor artık Netflix’te izleyici karşısına çıkacak. Dizinin üçüncü sezon tanıtımı ise kahramanlarımızı zorlu günlerin beklediğini ortaya koyuyor.

Designated Survivor aslında iki iki sezonuyla Amerikan kanallarından ABC’de ekrana geliyordu. Fakat ikinci sezon finaliyle birlikte dizinin yayıncı kanal tarafından iptal edildiği ortaya çıktı. Designated Survivor’ın Amerika dışındaki yayıncılığını üstlenen Netflix projeyi devraldığını duyurdu. Böylece hayranlar rahat bir nefes almış oldu. Designated Survivor’da olaylar Amerika’da yaşanan büyük bir felaketle birlikte başlıyor. Beyaz Saray büyük bir saldırıya uğruyor ve başkanla birlikte pek çok önemli politikacı hayatını kaybediyor. Amerikan yasalarına göre böyle bir durumda belli makamlardaki kişiler otomatik olarak başkanlık görevini devralıyor. Bakanlar arasında hayatta kalan tek kişi olan Tom Kirkman felaketin ardından otomatik olarak başkanlığa getiriliyor. Normalde kimsenin umrunda olmayan bir bakanlıkta görevliyken ABD başkanı olan Tom Kirkman ülkeyi bu zorlu dönemde yönetmek için çaba harcıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizinin üçüncü sezon bölümlerinde yaşanan onca felaketin ve zorlu sürecin ardından Amerika’nın yeniden seçim dönemine girdiğine şahit oluyoruz. Mevcut başkan Tom Kirkman aday olmayı planlıyor fakat sarf ettiği bazı söyler başını belaya sokuyor. Kendini daha iyi ifade edebilmek ve halkın gönlünü yeniden kazanmak için büyük çaba harcaması gerekiyor gibi gözüküyor.

Designated Survivor üçüncü sezon bölümleriyle 7 Haziran‘da izleyici karşısına çıkacak. Dizi için paylaşılan heyecan dolu tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.