reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno6 serisi ve Enco Free2 kablosuz kulaklık tanıtıldı

OPPO Reno6 serisi çok yakında Türkiye’ye de gelebilir

Teknoloji devi OPPO, uzun zaman önce tanıttığı OPPO Reno6 serisini yakında Türkiye dahil birçok pazarda satmaya başlayabilir.

Daha sonra eklenenler ile çok büyük bir hal alan OPPO Reno6 serisi, gelen açıklamaya göre önümüzdeki MEA bölgesinde (Birçok şirket MEA’ya Türkiye’yi de dahil ediyor) satışa sunulacak. Burada işaretle telefonların önümüzdeki ay Türkiye’ye getirilme ihtimalleri de bulunuyor.

OPPO Reno5 serisini Türkiye’ye çok ama çok geç getiren OPPO Türkiye, aynı durumu Reno6 serisi ile yaşatmayabilir ancak yine de bunun kesin olmadığını belirtmek gerekiyor.

Yani tam olarak plan yapılmadıysa OPPO Reno6 serisi önümüzdeki ay Türkiye pazarını ıslayabilir. Eğer telefonlar eylül ya da ekim ayında gelmezse, 2022’ye kaldıkları düşünülebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno6 serisi yanında ilk OPPO katlanabilir telefon da yolda

OPPO, 2021’de bir katlanabilir telefon tanıtacak bilgisi uzun zamandır gündemde. Henüz model için somut sızıntılar yapılmış değil ancak çıkış çok uzakta olmayabilir.

Çünkü son gelen bilgilere göre ilk model çok yakında kullanıma çıkacak ve bünyesinde LTPO temelli bir OLED ekran olacak.

Firmanın ilk katlanabilir telefonu için henüz başka bir bilgi bulunmuyor. Sadece firmanın Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 gibi iki farklı katlanabilir telefon formunu aktif olarak test ettiği biliniyor. Burada hangi kararın verildiği ise henüz netleşmiş değil.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi