reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Android tablet

ColorOS 12’de bulundu; karşınızda ilk OPPO Android tablet modeli

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan OPPO imzalı ilk Android tablet modeli için resmi bir görsel ortaya çıkarıldı.

Detaylarına burada yer verdiğimiz BBK şirketlerinden OPPO, ürün gamına şimdiye kadar bir Android tablet eklemedi. Ancak biliyorsunuz bu çok yakında değişiyor.

Tabletlere özel ColorOS arayüzü üzerine kurulan firmanın ilk Android tableti, Android 12 temelli ColorOS 12’de bulunan yukarıdaki görselde tasarımını bir kez daha gözler önüne serdi. Burada ince çerçeveli, iPad Pro benzeri modern bir seçenek bizi karşıladı.

OPPO’nun diğer ürünleriyle gelişmiş bir bağlantı altyapısına sahip olacak bilgisi verilen ve genel olarak Huawei MatePad Pro 12.6 ile rakip olacağı aktarılan OPPO Android tablet, orta üst seviyeye konumlandırılacak ve bu açıdan çok ucuz olmayacak.

Halen hiçbir teknik detayı bilinmeyen tablet, eğer kaynaklar haklıysa yalnız gelmeyecek. OPPO’nun bu cihaz özelindeki etkinlikte ilk katlanabilir telefon modelini tanıtması da bekleniyor. O cihaz da uzun zamandır çok merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO tablet modeli güzel görünürken, firma yakında Reno6 serisini Türkiye’ye getirebilir

Daha sonra eklenenler ile çok büyük bir hal alan OPPO Reno6 serisi, gelen açıklamaya göre önümüzdeki haftalarda MEA bölgesinde (Birçok şirket MEA’ya Türkiye’yi de dahil ediyor) satışa sunulacak. Burada işaretle telefonların yakında Türkiye’ye getirilme ihtimalleri de bulunuyor.

Daha önce de söylediğimiz gibi OPPO Reno5 serisini Türkiye’ye çok ama çok geç getiren OPPO Türkiye, aynı durumu Reno6 serisi ile yaşatmayabilir ancak yine de bunun kesin olmadığını belirtmek gerekiyor.

Yani tam olarak plan yapılmadıysa OPPO Reno6 serisi önümüzdeki ay Türkiye pazarını ıslayabilir. Eğer telefonlar eylül ya da ekim ayında gelmezse, 2022’ye kaldıkları düşünülebilir.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli