reklamı kapat

POPÜLER

OPPO

OPPO, tablet ve üstü kapalı ilk katlanabilir telefon sinyalini verdi

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan OPPO, sadece akıllı telefon pazarında yer almayacak. Firma kapsama alanını ciddi şekilde büyütmek istiyor.

Detaylarına burada yer verdiğimiz BBK şirketlerinden OPPO, ürün gamına şimdiye kadar bir Android tablet eklemedi. Ancak bu önümüzde yıl kesin olarak değişiyor.

Bunu artık rahat şekilde söyleyebiliyoruz çünkü firmadan 2022’de kesin olarak ilk Android tablet geliyor. Bunu kısa süre önce firmanın üst düzey isimlerinden Liu Bo net olarak açıkladı.

Henüz adı belli değil ancak firmanın ön kısmını aşağıda gördüğünüz tablet modeli, direkt olarak tabletlere özel ColorOS arayüzü üzerine kuruluyor. iPad Pro benzeri ince çerçeveli modern bir tasarımı bulunan tablet, daha önce sızıntıyı yapan kaynağa bakılırsa OPPO’nun diğer ürünleriyle gelişmiş bir bağlantı altyapısına sahip olacak.

Genel olarak Huawei MatePad Pro 12.6 ile rakip olacağı aktarılan OPPO Android tablet, orta üst seviyeye konumlandırılacak ve bu açıdan çok da ucuz olmayacak.

Halen hiçbir teknik detayı bilinmeyen tablet, firma için yeni dönemin ilk temsilcisi olacak. Yeni dönemde firmadan katlanabilir telefonlar da gelecek.

OPPO Android tablet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO, katlanabilir telefon pazarında ciddi şekilde öne çıkabilir

Firma şimdilik ilk katlanabilir telefon modeli için tarih vermiyor ancak 2021 sonu ya da 2022’nin başında OPPO’dan ilk katlanabilir telefon modelinin gelmesi bekleniyor.

Buna ek olarak firma genişleyen bir telefon da karşımıza çıkarabilir. Biliyorsunuz genişleyen telefon konusunda firma daha önce aşağıdaki cihazla bir konsept gösterimi yapmıştı.