reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno7

OPPO Reno7

OPPO Reno7 Pro

OPPO Reno7 Pro

OPPO Reno7 SE

OPPO Reno7 SE

OPPO Reno7 serisinin üç modeli de tasarımlarıyla ortaya çıkarıldı

Türkiye pazarına girmeyen OPPO Reno6 serisi üstüne OPPO Reno7 serisi geliyor ve telefonlar için hiçbir sürpriz kalmamış durumda.

OPPO Reno7 ailesi bildiğimiz kadarıyla Reno7 SE, Reno7, Reno7 Pro ve Reno7 Pro Plus modellerinden oluşuyor. İşte bu modellerden Reno7 SE, Reno7, Reno7 Pro, söylendiği kadarıyla direkt olarak yukarıdaki tasarımları taşıyor.

Genel olarak köşeli ve düz tasarımı benimseyen telefonlar, gerçekten büyük görünen arka kamera lensleri kullanıyor ve ön kamerayı birer ekran deliğinde taşıyor. Reno7 SE haricinde gerçekten çok ince çerçevelere yer veren firmanın, Reno7 Pro Plus modelini ise bir kavisli ekran ile tasarladığı düşünülüyor.

OPPO Reno7 ailesi daha önce de söylediğimiz gibi Türkiye’de de satılma ihtimali olan telefonlar arasında ancak henüz daha Reno6 serisi Türkiye’ye gelmiş değil. Şu an Türkiye’de sadece Reno5 serisi satılıyor ve OPPO Türkiye yeni modelleri buraya getirme konusunda çok yavaş kalıyor.

OPPO Reno7 ailesinin tam olarak 25 Kasım tarihinde ilk olarak Çin merkezli olarak lanse edileceğini de belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno7 serisi için bilinen teknik detaylar şunlar

Son bilgilere göre ortada yer alan Reno7, 6,5 inç 90 Hz FHD+ AMOLED ekran üstüne kuruluyor.Gücünü MediaTek Dimensity 900 işlemciden ve 8 / 12 GB RAM’den alan telefon, 33W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil taşıyor. Modelin önünde 32 megapiksel, arkasında ise 64 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel portre kameraları bir araya geliyor.

Reno7 Pro, 6,5 inç 90 Hz FHD+ AMOLED kavisli ekran üstüne kuruluyor. Gücünü Snapdragon 778G işlemciden ve 8 / 12 GB RAM’den alan telefon, 60W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil taşıyor. Modelin önünde kardeşleri gibi 32 megapiksel, arkasında ise 64 megapiksel ana + 64 megapiksel ultra geniş açı + 13 megapiksel telefoto kameraları bir araya geliyor.

6,5 inç 90 Hz FHD+ AMOLED kavisli ekran üstüne kurulan Reno7 Pro Plus ise söylendiği kadarıyla gücünü özelleştirilmiş MediaTek Dimensity 1200 Max işlemciden alıyor. 4.500 mAh pile sahip telefonda 50 megapiksel ana kamera ve 65W hızlı şarj desteği bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi