reklamı kapat

POPÜLER

Oppo Reno7

OPPO Reno7 modelinden de ilk gerçek tasarım sızıntısı yapıldı

Türkiye pazarına girmeyen OPPO Reno6 serisi üstüne OPPO Reno7 serisi geliyor ve ana model için de ilk gerçek tasarım sızıntısı gelmiş durumda.

OPPO Reno7 ailesi bildiğimiz kadarıyla Reno7 SE, Reno7, Reno7 Pro ve Reno7 Pro Plus modellerinden oluşuyor. İşte bu modellerden Reno7, söylendiği kadarıyla direkt olarak yukarıdaki arka tasarımı taşıyor.

Henüz ön yüzü görünmeyen Reno7, bu görsele göre ilginç duran iki parçalı bir kamera modülüne sahip. Telefonun arkasında bu görsele göre üçlü kamera sistemi bir araya geliyor. Genel olarak köşeli bir tasarıma sahip olan Reno7’nin, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıması bekleniyor.

Sızdırılan renk seçeneği güzel görünen OPPO Reno7, Türkiye’de satılma ihtimali olan telefonlar arasında. Ancak yukarıda de dediğimiz gibi henüz Reno6 serisi Türkiye’ye gelmiş değil. Şu an Türkiye’de sadece Reno5 serisi satılıyor ve OPPO Türkiye yeni modelleri buraya getirme konusunda çok yavaş kalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno7 serisi için teknik detaylar şunlar

Son bilgilere göre ortada yer alan Reno7, 6,5 inç 90 Hz FHD+ AMOLED ekran üstüne kuruluyor.Gücünü MediaTek Dimensity 900 işlemciden ve 8 / 12 GB RAM’den alan telefon, 33W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil taşıyor. Modelin önünde 32 megapiksel, arkasında ise 64 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel portre kameraları bir araya geliyor.

Reno7 Pro, 6,5 inç 90 Hz FHD+ AMOLED kavisli ekran üstüne kuruluyor. Gücünü Snapdragon 778G işlemciden ve 8 / 12 GB RAM’den alan telefon, 60W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil taşıyor. Modelin önünde kardeşleri gibi 32 megapiksel, arkasında ise 64 megapiksel ana + 64 megapiksel ultra geniş açı + 13 megapiksel telefoto kameraları bir araya geliyor.

6,5 inç 90 Hz FHD+ AMOLED kavisli ekran üstüne kurulan Reno7 Pro Plus ise söylendiği kadarıyla gücünü özelleştirilmiş MediaTek Dimensity 1200 Max işlemciden alıyor. 4.500 mAh pile sahip telefonda 50 megapiksel ana kamera ve 65W hızlı şarj desteği bulunuyor.

Not: Ana görsel temsilidir

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi