reklamı kapat

POPÜLER

Oyuncak arabalarla yapılmış soluksuz bir maceraya konuk olun [Video]

Aksiyon kamerasıyla bir oyuncağın uyumunun bu kadar etkileyici görüntüler ortaya çıkartabileceğini belkide kimse düşünmemişti.

Aksiyon kameraları her geçen gün hayatımızda daha fazla yer ediniyor. Özellikle GoPro ile dünya genelinde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu kameralar kompakt yapısının yanı sıra taşınabilirliğiyle de oldukça kullanışlı. Günümüzde özellikle motosikletler için güvenlik anlamında hayati önem taşır konuma gelen aksiyon kameralarıyla eğlence amaçlı çekilen videolarda gerçekten normal şartlarda elde edilmesi zor görüntüleri elde edebiliyoruz. 100 metre yükseklikten atlayan bir maceracı, keşfedilmemişi fethetmeye giden bir dağcı, muhteşem bir snowboard gösterisi sunan sporcu… Örneğini rahatlıkla artırabileceğimiz bu tarz etkinliklerde aksiyon kameraları sayesinde aktiviteyi gerçekleştiren kişinin gözünde bir bakışa sahip oluyoruz. Peki bu göz oyuncaklarda acaba nasıl olurdu?


Milyonlarla meraklısı olan ve günümüzde serilerine göre ciddi koleksiyon değeri bile bulunan Hot Wheels arabaları halen en çok ilgi gören oyuncaklardan birisi. Araba serilerinin yanı sıra parkurlarıyla da oyunun dozunu başka bir seviyeye taşıyan Hot Wheels modellerinin aksiyon kamerasıyla buluşması sonucu ortaya nasıl bir proje çıkabileceğini düşünen bir ekibin yayınladığı videolar son zamanlarda yoğun ilgi görüyor. Youtube kanalları üzerinden kendilerinin oluşturduğu özel parkurlara yerleştirdikleri Hot Wheels modellerini aksiyon kamerasıyla bir araya getiren 5MadMovieMakers ekibinin projesi sizleri soluksuz bir maceraya davet ediyor. Eğer videolar ilginizi çekerse 5MadMovieMakers ekibinin diğer diğer videolarının yer aldığı kanalı buradan ziyaret edebilirsiniz.

VİDEO #1

VİDEO #2

VİDEO #3