reklamı kapat

POPÜLER

Jack Black YouTube

Oyuncu Jack Black YouTube’a adım atıyor [Video]

Özellikle komedi filmleri sayesinde akıllarda yer eden Jack Black YouTuber olmaya karar verdi. Sevilen oyuncu bu gelişmeyi paylaştığı ilk videoyla birlikte duyurdu.

Bildiğiniz gibi YouTube dünyanın dört bir yanındaki insanlara kendi kanallarını kurma, istedikleri içerikleri üretip izleyicilerle paylaşma imkanı sunuyor. Platformun kendi içinde pek çok sıkıntısı ve halledilmesi gereken sorunu var. Buna rağmen artık sadece ünlü olmak isteyenlerin değil, çoktan ünlü olanların da dikkatini çekiyor. Şimdiye kadar ünlü pek çok ismin kendi YouTube kanalını açıp hayranlarıyla iletişim kurmasına şahit olduk. Çoğu ünlü genelde kendi işiyle bağlantılı videolar paylaşıyor. Jack Black ise komedideki başarısıyla tanıdığımız bir isim fakat kanalı komedi bağlantılı olmayacak. Jablinski Games isimli kanalda oyun videoları paylaşacak. Jack Black paylaştığı videoyla birlikte Ninja ve PewDiePie gibi kanallara rakip olmaya geldiğini ifade ediyor. “Selamlar, nasılsınız? Bu benim YouTube kanalım Jablinski. Ninja’dan ve PewDiePie’dan çok daha büyük bir kanal olacak.” diyor. Ardından PewDiePie’ın klasik açılışını taklit ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jablinski Games yeni videolarıyla cuma günleri izleyici karşısına çıkacak. Çekimleri Jack Black’in oğlu gerçekleştirecek. Bu kanalın ne kadar başarılı olacağını ise zaman gösterecek.