reklamı kapat

POPÜLER

jetforme
jetforme

Özel jet kiralama servisi Türkiye’de

Kişiye özel uçuş imkanı sunan JETFORME, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Yeni nesil interaktif bir özel jet kiralama platformu olan JETFORME, özel uçuş izni olan tüm havaalanlarına seyahat imkanı sağlıyor. Uygun fiyatlı oluşuyla dikkat çeken JETFORME yolcuların uçuş yaratarak istedikleri bölgeye diledikleri zaman seyahat etmelerine yardımcı oluyor. Dünyaca ünlü isimlerin kullandığı özel jet terminallerine en uygun şekilde ulaşım sağlayan JETFORME, tüm Avrupa ve Orta Doğu ülkelerini kapsayan yaygın erişim noktasına sahip.

1.000’e yakın özel jeti portföyünde bulunduran JETFORME, 40’ın üzerinde ülkeye seyahat edebilme ve sefer oluşturabilme olanağı sağlıyor. Bu yeni nesil interaktif uygulama sayesinde jet sahipleri de jetlerini yolculara kiralama ve kendi seyahatlerinde boş koltukları başkalarıyla paylaşma imkanı sunuyor. Yolcular JETFORME ile daha önceden oluşturulmuş olan bir uçuşa katılarak maksimum yolcu sayısını tamamlayabilmenin yanı sıra yeni bir uçuş planlayarak oluşturduğu seferin dolmasını bekleyerek de yolculuk yapabiliyor.

İş seyahatleri, tatil planları ve anlık toplantılarda hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen JETFORME bununla birlikte kısa süreye sığdırdığı pasaport işlemleri ve özel terminal gibi sunduğu ayrıcalıklarla dikkat çekiyor. JERFORME hakkındaki detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.