reklamı kapat

POPÜLER

Papara

Papara Türkiye’de bir ilk olarak duyurdu: “Scooter Sürüş Sigortası”

Papara bugün “Scooter Sürüş Sigortası” ile dikkat çekti. Bu sigorta resmi olarak Türkiye’de bir ilk olarak duyuruldu.

Papara tarafından konuda yapılan resmi açıklama şöyle oldu: “Türkiye’de, 8 milyon sürücüye ulaşan elektrikli scooter kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Özellikle trafik yoğunluğu ve yol koşulları gibi faktörler, sürücülerin güvenlik ihtiyaçlarını artırıyor. Papara bu ihtiyacı dikkate alarak sürücülere Türkiye’de bir ilk olan “Scooter Sürüş Sigortası” ile yeni bir çözüm sunuyor. Hızlı ve kolay ulaşılabilir finansal ürünlerle 19 milyon kullanıcısına yepyeni deneyimler sunan Papara, Scooter Sürüş Sigortası ile bir yeniliğe daha imza attı. Kapsamlı teminatıyla elektrikli scooter sürüş deneyiminde yaşanabilecek olası kazalara karşı sürücüleri güvence altına alan bu sigorta ile kullanıcılar ister kişisel scooter’larıyla ister operatörlerden kiraladıkları scooter’larla yaptıkları tüm sürüşlerini sigortalayabiliyor. Ayrıca, sigortanın sunduğu satın alma kolaylığı sayesinde scooter sürücüleri bu ürünü, bir aylık veya her ay düzenli olarak 50 TL karşılığında alabiliyor. Scooter Sürüş Sigortası’nın abonelik sistemi, ulaşım aracı olarak elektrikli scooter’ı tercih eden ve sıkça kullanan sürücülere her ay yeniden satın alma yapmak zorunda kalmadan sigortalarının otomatik olarak yenilenmesi konusunda kolaylık sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

QNB Sigorta iş birliğiyle sunulan “Scooter Sürüş Sigortası”, elektrikli scooter sürüş deneyiminde yaşanabilecek olası kazalara karşı sürücüleri güvence altına alıyor. Kazalardan kaynaklanan ayakta tedavi, kalıcı sakatlık veya vefat durumlarında belirli limitlerde teminat sağlıyor.Tek bir paketin 3 farklı koruma kapsamı ise şöyle: 

  •  –Kaza Sonucu Ayakta Tedavi: Sigortalının geçirdiği kaza sonrası, süreklilik gerektirmeyen ve ayakta tedavi uygulanan sağlık masrafları, poliçede belirtilen teminat tutarınca tek seferlik ödenir.  
  • -Kaza Sonucu Daimî Sakatlık: Sigortalı, scooter kullanırken geçirdiği bir kazadan dolayı hemen veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde kalıcı olarak sakat kalırsa, poliçede belirlenen teminat miktarı, sigorta şartlarında belirtilen oranlara göre hesaplanarak ödenir. 
  • -Kaza Sonucu Vefat: Eğer sigortalı, scooter kullanırken bir kaza sonucu hayatını kaybederse poliçede belirlenen miktar yakınlarına veya belirtilen kişilere ödenir. 

“Scooter Sürüş Sigortası”, Papara’nın kullanıcılarına sunduğu sekizinci sigorta ürünü olarak dikkat çekiyor. Hayatın her alanında ihtiyaç duyulan sigorta ürünlerini, hesaplı ve kolay erişilebilir kılan Papara; DASK, Ferdi Kaza Sigortası, Evcil Hayvan Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Cep Telefonu Sigortası, Doktorum Cebimde ve Konut Sigortası ürünlerine son olarak eklediği Socoter Sürüş Sigortasıyla kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor.”

Papara adımı yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X