reklamı kapat

POPÜLER

Philips HD9650/90 XXL

Philips HD9650/90 yağsız fritöz için yeni fiyat avantajı [Kasım 2023]

Türkiye’de kullanıcıların beğenerek kullandığı yağsız fritözlerden biri olan Philips HD9650/90 XXL Avance için yeni bir kampanya var. Philips’in diğer yağsız fritözlerinde olduğu gibi bu modelde de Fat Removal adı verilen bir teknoloji kullanılıyor.

Bu teknoloji yemekleri pişirmek için sıcak havayı kullanıyor ve yiyecekler bu sayede yüzde 90’a kadar daha az yağla pişebiliyor. Yiyeceklerin fazla yağlardan arınmasını sağlayan bu özellik sağlıklı yiyecekler hazırlanmasını mümkün kılıyor.  Philips HD9650/90 XXL, NutriU uygulaması üzerinden 350’den fazla sağlıklı ve lezzetli tarif sunuyor. Kullanıcılar her gün lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmek için uygulamadaki ipuçlarından yararlanabiliyor. Tam boy kapasitesi sayesinde büyük ve lezzetli yemekler daha kolay pişirilebiliyor. 7.3 litre kapasiteli sepetle altı porsiyona kadar lezzetli yiyecekler hazırlanabiliyor. Ayrılabilir bütün parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Airfryer’ın QuickClean sepeti, kolay temizleme için yapışmaz bir kaplamaya sahip. Fritözde bununla birlikte dijital ekran da yer alıyor. Bu ekranda dondurulmuş patates, et, balık, bütün tavuk ve tavuk butlarının bir tuşa basılarak pişirilebilmesini sağlayan ön ayarlı pişirme programları bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips HD9650/90 yağsız fritözde çok sayıda yiyecek hazırlanabiliyor

QuickControl tuşuyla hem sıcaklık hem de pişirme süresi ayarlanabiliyor. Fritöz kızartma haricinde fırınlama, ızgara ve fırında kızartma gibi yöntemlerle yemek pişirmeye de olanak sağlıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan fritözün indirimli fiyatı ise 4.799 TL.
philips

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER