reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation 4

PlayStation 4 satın almayı düşünenlere güzel haber

Dünyayı kasıp kavuran Black Friday çılgınlığı için geri sayım başladı. Bu yıl da kullanıcılar için büyük indirimlere ev sahipliği yapacak Black Friday, bu yıl 23 Kasım Cuma günü gerçekleşecek. 

Sony’den Black Friday kapsamında PlayStation 4 sahibi olmayı düşünenlere güzel bir haber geldi. Sony, PlayStation fiyatlarında indirime gideceğinin müjdesini verdi. Marvel Standart Edition 1TB hafızalı PlayStation 4 paketi 200 dolar, yeni renk seçenekleri ile DualShock 4 40 dolar, PS VR ise 200 dolar fiyat etiketi ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bunun haricinde PlayStation Plus için 12 aylık abonelik fiyatında da büyük indirimin gelmesi bekleniyor. 16 Kasım-27 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek indirimin Amerika’da geçerli olduğunu belirtmekte yarar var. Sony Türkiye’den de kısa bir süre içerisinden PlayStation 4 ile ilgili güzel bir haber bekliyoruz. Sony’nin bununla birlikte PlayStation Store’da yer alan oyunlarda da indirime gitmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation 4 oyunlarında da güzel indirimlerin gelmesi bekleniyor

Özellikle son zamanlarda dolar ve euro kurundan artan oyun fiyatlarının Black Friday kapsamında düşeceği belirtiliyor. Sony Türkiye’nin PlayStation fiyatlarıyla ilgili izleyeceği stratejiyi dört gözle bekliyoruz. Sony Türkiye’nin PlayStation 4 indirimiyle ilgili haber yapması durumunda bu haberi kısa bir süre içerisinde sizlerle paylaşacağımızı söyleyelim.

Red Dead Redemption 2 oynanış fragmanı