reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation 4 Slim

PlayStation 4 Slim uygun fiyata BİM’e geliyor

Şu sıralar PlayStation 4 Slim satın almayı düşünüyorsanız güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. 5 Mart‘ta geçerli olacak kampanya kapsamında 1 TB’lık konsol, BİM’e geliyor.

PlayStation 4 Slim modeli mevcut modele kıyasla daha ince bir gövdeyle geliyor. Slim orijinal PlayStation 4’ten yüzde 30 daha ince ve yüzde 16 daha hafif. Yuvarlatılmış kenarları ve mat görünümüyle göze çarpan modelde HDR özelliği de bulunuyor. PS4 Slim bu sayede canlı ve parlak renk kalitesi sunuyor. PlayStation 4 Slim modelinde 8 çekirdekli AMD Jaguar x86-64 işlemci, 8 GB RAM ve AMD Radeon 1.84 TFLOP grafik işlemcisi bulunuyor. İki adet USB 3.0, HDMI 2.0a ve Bluetooth 4.0 konsolun bağlantı noktaları arasında.

DualShock 4 oyun kumandasının üzerinde analog çubuklarının üstündeki bölgeye konumlandırılmış, dokunmaya duyarlı bir izleme dörtgeni bulunuyor. Daha kısa ve sağlam yapıdaki analog çubuklar da kumanda da yer alıyor. Kumanda tam dolu pille 8 saate varan kullanım imkanı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation 4 Slim güçlü performans arayan oyuncular için iyi bir seçenek

Konsol, ultra hızlı özel işlemciler ve 8 GB yüksek performanslı sistem belleğiyle dikkat çekiyor. PS4 Slim, kullanıcıların tercihlerini de öğrenebiliyor. Oyuncular ayrıca arkadaşları tarafından paylaşılan oyun bilgilerini görebiliyor, arkadaşlarının oynadıkları oyunları kolaylıkla izleyebiliyor ya da oyun, dizi ve film gibi önerilen içerik hakkında bilgi edinebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin