reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus

PlayStation Plus Türkiye abonelik fiyatlarına zam!

PlayStation sahiplerini üzecek bir haber ortaya çıktı. Yapılan resmi açıklama ile PlayStation Plus Türkiye abonelik fiyatlarına zam yapıldı.

PlayStation Plus, oyunculara her ay indirilebilecekleri PS4 oyunlarını, özel PlayStation Store indirimlerini ve oyun kayıtları için 100 GB bulut depolama alanını içermesiyle oldukça popüler bir servis. Firmanın “mevcut ücretsiz PlayStation Network hesabınızı geliştiren ve PS4’ünüzden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bir abonelik hizmeti.” olarak da aktardığı PlayStation Plus, Türkiye’de zamlanıyor. Firmanın resmi olarak gönderdiği e-postaya göre 1 aylık abonelik 23,99 TL’den 39,99 TL‘ye, 3 aylık abonelik 74,99 TL’den 99,99 TL‘ye, 1 yıllık abonelik ise 179,99 TL’den 239,99 TL‘ye yükseliyor. Firma bu artışın “pazar koşulları” nedeniyle yapıldığı aktarıyor ve yeni fiyatların 1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren geçerli olacağını aktarıyor. Yani 1 Mayıs tarihinde kadar halen eski fiyatlar geçerli olacak deniyor. Bu arada oyun fiyatlarına da büyük bir artışın beklendiğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Plus zammı üzerken, herkesin gözü şu an PlayStation 5 üzerinde

Çok güçlü olacak konsol en son fiyat konusunda bir haberle gündeme gelmişti. Sony CFO’su Hiroki Totoki, PS5’in fiyatını belirlemek adına üstü kapalı olarak rakip Xbox Series X‘in resmi fiyatını bekliyoruz demişti. Daha sonra ise PS5’in üretim maliyetinin 450 dolar seviyesinde olduğu öğrenilmiş, bunun üstünden bakıldığı zaman da PlayStation 5 konsolun en az 470 dolara satılması bekleniyor denilmişti. Konsol için çok yakında detaylı bilgileri verileceği aktarılıyor. Bu arada Xbox Series X‘in resmi fiyatı da benzer seviyelerde olabilir açıklaması geliyor.

İlginizi Çekebilir

Her açıdan gelecekten gelen telefon: Vivo Apex 2020