reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus

PlayStation Plus Türkiye zammından sevindiren haber!

Geçtiğimiz ay PlayStation sahiplerini üzecek bir haber ortaya çıkmış, PlayStation Plus Türkiye abonelik fiyatlarına zam yapılmıştı. İşte bu değişti.

PlayStation Plus, bilmeyenler için oyunculara her ay indirilebilecekleri PS4 oyunlarını, özel PlayStation Store indirimlerini ve oyun kayıtları için 100 GB bulut depolama alanını içermesiyle oldukça popüler bir servis. Firmanın sevilen servisi, hatırlarsınız geçtiğimiz ay Türkiye’de zamlanıyor haberiyle gündeme gelmişti. Firmanın resmi olarak gönderdiği e-postada 1 aylık abonelik 23,99 TL’den 39,99 TL‘ye, 3 aylık abonelik 74,99 TL’den 99,99 TL‘ye, 1 yıllık abonelik ise 179,99 TL’den 239,99 TL‘ye yükseliyor denilmişti. İşte bu durum yukarıda da dediğimiz gibi kısa süre önce değişti. Şirketten zammın “şimdilik yapılmayacağını” gösteren aşağıdaki e-posta geldi.

“1 Mart 2020’de müşterilerimizle iletişime geçerek Türkiye’deki PlayStation Plus aboneliklerinin fiyatlarını değiştireceğimizi bildirmiştik. Türkiye’deki PS Plus fiyat artışının şu anda erteleneceğini ve 1 Mayıs 2020 tarihinde yürürlüğe girmeyeceğini bildirmek istiyoruz. PlayStation Plus için ileride uygulanacak herhangi bir fiyat değişikliğini en az 60 gün önceden haber vereceğiz.

Türkiye’deki abonelikler aşağıdaki fiyatlarda kalacaktır:

• – 12 aylık ödeme planı 179,99 TL

• – 3 aylık ödeme planı 74,99 TL

• – 1 aylık ödeme planı 23,99 TL”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Plus zammının ertelenmesi sevindiriyor

Şu an biliyorsunuz PlayStation tarafında bütün gözler PlayStation 5 üzerinde. Kısa süre önce resmi kontrolcüsü DualSense sızdırılan model, gerçekten merakla bekleniyor. Konsolun teknik özellikleri biliniyor. Şu an konsolun tasarım ve fiyatı en çok merak edilen iki unsur konumunda. Sony, PS5’in fiyatını belirlemek adına rakip Xbox Series X‘in resmi fiyatını bekliyor. Ancak yeni konsolun 470 dolardan aşağıya satılması kesinlikle beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Her açıdan gelecekten gelen telefon: Vivo Apex 2020