reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5

Popüler aktivite bilekliği Xiaomi Mi band 5 için yeni bir indirim fırsatı

Xiaomi Mi Band 5 modelini satın almayı düşünürsanız ilginizi çekecek bir haber paylaşmak istiyoruz. Xiaomi Mi Band 5 modelinin fiyatı 349 TL‘den 228 TL‘ye geriledi. Mi Band 6 modelinin satışa sunulmasıyla Mi Band 5’in fiyatının daha da düşmesi bekleniyor.

1,1 inç renkli AMOLED ekranın yer aldığı aktivite bilekliğinde yüzde 20 geniş ekran bulunuyor. Bu ekran sayesinde gelen arama, mesaj ve uyarılar kolayca görüntülenebiliyor. 100’den fazla saat arayüzüyle gelen modelde NFC desteği de mevcut. 11 farklı profesyonel spor moduna destek veren cihazda kadın sağlığı için özel modlar da mevcut. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik uyku takibi yapabiliyor.

Akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor

Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, yukarıda da dediğimiz gibi uyku takibi yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, pil performansına önem veren kullanıcıları hedef alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın