reklamı kapat

POPÜLER

Yeni jenerasyon Porsche 911, ilk kez asfalt üzerinde kameralara yakalandı

Birkaç ay önce ilk sızıntı görseli üzerinden aklımızda belirmeye başlayan yeni Porsche 911,bu sızıntının doğruluğunu yeni bir macera ile doğruları.

Ürün gamında yer alan modelleri hibrit versiyonlarıyla zenginleştirip değişmekte olan dinamiklere cevap verir hale getiren Porsche, uzun süredir merakla beklediğimiz bir projenin üstünde. Geçtiğimiz süreçte bir garaj içerisinde kameralara yansıyarak sahip olacağı tasarımsal değişimlerin ilk detaylarıyla ilgili bilgi sahibi olduğumuz yeni 911, bahsetmekte olduğumuz projenin temelini oluşturuyor. Devam etmekte olan test sürecinde pek çok kez yoğun bir kamuflajla kameralara yakalanan 2019 model yıllı aracın tanıtım süreci için de artık önümüzde çok uzun bir süreç kalmadı. Önümüzdeki kasım ayı içerisinde düzenlenecek olan Los Angeles Otomobil Fuarı kapsamında sahne almasını beklediğimiz yeni 911, şimdi de herhangi bir kamuflaj barındırmamış şekilde asfalt üzerinde karşımıza çıktı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detaylar da geliyor

992 kod numarasıyla birlikte geleceği söylenen 2019 Porsche 911’in tasarım kısmındaki arka değişimlerinin artık netlik kazandığını doğrulayabiliyoruz. Burada yer verilen LED ışıklandırma grubunun birbirlerine bağlantılı şekilde tasarlanması, daha da ovalleşen hatlarla birlikte ilk andan itibaren ayırt edilebilecek detaylar arasında. Ön bölümde biraz daha sadece olmasını beklediğimiz değişim kısmının temelini ise altyapı oluşturuyor. Porsche’nin yeni bir mimari üzerine geliştirdiği 911, önümüzdeki süreçte Lamborghini Huracan ile de bu detay üzerinden kardeş otomobil konumunda olacak. Bu yeni mimariyle birlikte aracın sürüş dinamiklerinde daha atik ve ağırlık dağılımında daha dengeli olacağı da gelen ilk bilgiler arasında. Giriş seviyesinde 390 beygir, S versiyonunda ise 450 beygirlik güç değerlerine sahip olacağı söylenen 911 ile ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.