reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Porsche

Porsche ve TAG Heuer’in ilk ürünü TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph tanıtıldı

Porsche ve TAG Heuer stratejik bir marka iş birliği altında güçlerini birleştirdi. Ürün geliştirmenin yanı sıra otomobil yarışlarında da birlikte yer alacak iki premium markanın ortak ilk ürünü ise TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph oldu.

Porsche ve TAG Heuer arasında imzalanan stratejik iş birliği anlaşması kapsamında iki üretici de spor müsabakalarında ve ürünlerin geliştirilmesi konusunda ortaklaşa hareket edecek. Şirketler iş birliği kapsamında TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph‘ı tanıttı.

Porsche’nin ikonik yazısı çerçevede görülüyor ve özgün yazı tipi de endeksler için kullanılıyor. Aynı zamanda tarihi Heuer modellerini de anımsatan, kırmızı, siyah ve gri Porsche renkleri saatin her tarafına dahil edilmiş. Saat, Porsche’nin iç mekanını da yansıtan, lüks deriden imal edilen yenilikçi dikişlere sahip yumuşak bir kayışla geliyor. Saat aynı zamanda modern yarış tasarımını yansıtan birbirine geçmeli bir bilezikle birlikte de satın alınabiliyor. Saatin merkezinde ise 80 saatlik etkileyici güç rezervi ile Caliber Heuer 02 üretim mekanizması yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TAG Heuer, Porsche iş birliği hakkında açıklamada bulundu

TAG Heuer ve Porsche’nin ortak bir tarih ve değerlere sahip olduğunu söyleyen TAG Heuer CEO’su Frederic Arnault ise, “En önemlisi, aynı tutkuyu paylaşıyoruz. Porsche gibi, bizler de özümüzde daima yüksek performans arayışı içindeyiz. Bu ortaklıkla, TAG Heuer ve Porsche, onlarca yıllık yakın temastan sonra nihayet resmi olarak bir araya geldik. Hem markalarımız hem de ürünlerimize tutkulu olan müşteriler ve hayranlar için eşsiz deneyimler ve ürünler ortaya koyacağız” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Firmanın dikkat çeken Mate 40 ailesi