reklamı kapat

POPÜLER

TAG Heuer Connected 2’nin tanıtım tarihi duyuruldu

TAG Heuer geçen yıl ilk akıllı saati olan TAG Heuer Connected’ı tanıttı ve genel olarak pozitif yorumlarla karşılaştı. Yüksek fiyatına rağmen iyi sayılabilecek bir satış rakamına ulaşan Connected, TAG Heuer’in yüzünü güldürdü. Uzun süredir bu akıllı saatin yeni bir modelinin tanıtılacağı söyleniyordu ve nihayet TAG Heuer Connected 2’nin tanıtım tarihi resmiyet kazandı.

Ünlü saat üreticisinin Twitter hesabından yapılan paylaşımla birlikte TAG Heuer Connected 2’nin duyuru tarihi kesinleşmiş oldu. Yayınlanan görselde saatin tasarımı net olarak görünmese bile tasarım hatları genel itibarıyla anlaşılabiliyor. İlk modelde yuvarlak ekranı tercih eden TAG Heuer’in ikinci saatte de yuvarlak hatlardan vazgeçmediği görülüyor. Ayrıca gövdenin görülen kısımlarına bakılırsa tasarım anlamında da fazla bir değişiklik bulunmuyor. Cihazın sağ tarafında bir tuş bulunduğu görülüyor.


TAG Heuer CEO’su Jean-Claude Biver, daha önce yaptığı röportajda gelecek cihazla ilgili bazı ipuçları vermişti. Cihazın daha gelişmiş pil kapasitesi, dahili GPS, daha iyi görüntü kalitesi sunan ekran ve diğer bazı üst düzey özelliklerle birlikte gelmesi bekleniyor. Ayrıca cihazın Android Wear 2.0 işletim sistemiyle birlikte geleceği söyleniyor. TAG Heuer Connected 2, 14 Mart tarihinde yapılacak etkinlikte tüm detaylarıyla tanıtılacak. Dolayısıyla resmi detaylar için birkaç gün daha beklememiz gerekiyor.