reklamı kapat

POPÜLER

Porsche espresso makinesi

Porsche’nin son hava soğutmalı motorunu mutfağınıza getiren espresso makinesi

Alanında dünyanın en önemli üreticilerinden birisi olan SuperVeloce, el işçiliğiyle ürettiği kahve makinelerine 993 kasa Porsche 911’i de dahil ediyor.

Kökleri 60’lı yıllara kadar dayanan Porsche 911, bugün bile dönüp baktığımızda eski nesillerinin çizgilerini taşıyan gerçek bir efsane. Otomobil tarihinin en önemli isimlerinden olan bu efsane, gerçekleştirilen ortaklıka mutfaklara kalbini gönderiyor. SuperVeloce tarafından meraklıları için tam anlamıyla bir koleksiyon parçası olan espresso makinesi, markanın son hava soğutmalı motorundan ilham alıyor. Motorun 993 serisinde kullanılmasından ötürü, makinenin de toplamda 993 adet üretileceğinin açıklanması da ince düşünülmüş detaylar arasında.

Porsche espresso makinesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Porsche espresso makinesi hakkında öne çıkan

Veloce RS Black Edition adıyla üreticinin ürün gamına eklenen kahve makinesi gerçek motorda yer alan dinamik yapılarını fark edilir şekilde üzerinde taşıyor. Üzerinde paslanmaz çelik, alüminyum ve titanyumun gibi alaşımlardan faydalanılan makinede, motorun supaplarını ve bloğunu görebiliyoruz. Tüm parçaların bir araya gelmesiyle ise ortaya toplamda 21,5 kilogram ağırlığında bir espresso makinesi çıkıyor. Bu da makinenin çok da taşınabilir yapıya sahip olmadığını gösteriyor. Geçtiğimiz süreçte güncel 911 modelleri için de benzer bir makine modeliyle karşımıza çıkan SuperVeloce’nin tüm modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Bir otomobil fiyatında; Rolls-Royce imzalı şampanya kutusuna yakından bakın