reklamı kapat

POPÜLER

Premium ve ötesi: LG InnoFest 2017

Barselona’da düzenlenen InnoFest 2017‘de LG Electronics’in inovatif ve “ultra-premium” ürünlerini yakından inceledik.

2017 yılı dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES ile oldukça hızlı başladı. Tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu etkinlikte LG, Tüketici Teknolojileri Birliği (CTA) tarafından beyaz eşya, ev eğlencesi ve mobil iletişim alanlarında dağıtılan 21 adet CES İnovasyon Ödülü’nün sahibi oldu. Fark yaratan ödüllü tasarımlarıyla kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran LG, CES ardından Barselona’da düzenlenen InnoFest 2017 etkinliğinde öne çıkan en yeni ve “ultra-premium” ürünlerini bir arada sundu. Bizim de LOG Dergisi olarak katıldığımız etkinlikte basının yanı sıra 250’den fazla perakendeci, iş ortakları ve LG müşterileri de yer aldı. InnoFest 2017, LG’nin küresel tüketici elektroniği pazarındaki liderliğini pekiştiren oldukça önemli bir etkinlik olarak ön plana çıkıyor. InnoFest 2017, LG’nin premium ürünler kategorisindeki öncülüğünü kanıtlamanın yanında, birçok farklı iş kolundaki yenilikçi ve enerji tasarruflu ürünlerin sergilenmesini de amaçlıyor.

LG, MÜKEMMELLİĞİ TEMEL ALAN EN YENİ ÜRÜNLERİ VE SAHİP OLDUĞU ÜSTÜN TEKNOLOJİLERLE BİRLİKTE 2017 YILINA DAMGA VURMAYA HAZIR.

LG, 2017 model ürünleriyle en son teknoloji ve dünya standardında tasarım çizgilerini bir arada sunuyor. Stil sahibi, premium ve tüm dikkatleri üzerine çeken LG SIGNATURE ürün ailesinden devrim yaratan LG OLED TV’lere, fark yaratan özellikleriyle eşsiz TWIN Wash çamaşır makinelerinden akıllı ev eşyalarına ve enerji tasarruflu ürünlere kadar birçok cihaz ile günümüzün detaylara önem veren kullanıcılarını memnun ediyor.

DUVAR KAĞIDI GİBİ…

InnoFest 2017’nin belki de en dikkat çeken ürünü LG SIGNATURE OLED 4K TV oldu. Bizim de merak ve heyecanla incelediğimiz OLED W7 modeli, duvardan ölçüldüğünde 4 milimetreden daha ince bir tasarıma sahip. Manyetik aparatlar kullanılarak duvara boşluksuz monte edilen OLED W7 adeta bir sanat eseri görünümünde. Bu benzersiz deneyim Dolby Atmos ses kalitesiyle de tamamlanıyor. LG Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği ve Beyaz Eşya Satış Direktörü Ergün Altay’ın verdiği bilgiye göre; OLED W7 modelinin Mayıs 2017’de Türkiye’de satışa sunulması planlanıyor.

LG İMZASI

LG’nin adından en çok söz ettiren ürün serisi olan LG SIGNATURE kapsamındaki LG SIGNATURE OLED TV, LG SIGNATURE Buzdolabı, LG SIGNATURE TwinWash çamaşır makinesi ve LG SIGNATURE Hava Temizleyici de etkinlikte büyük beğeni topladı. 2017 yılında bu gelişmiş ve premium ürünlerin piyasaya çıkmasıyla birlikte LG’nin premium ürün stratejisinin de önemli bir ivme kazanması bekleniyor. Aynı anda iki farklı çamaşır grubunu yıkama imkanı veren LG TWINWash çamaşır makinesi de InnoFest 2017’nin en dikkat çeken ürünleri arasında yer aldı. LG’nin yeniden tasarlanan 24 kg kapasiteli LG TWINWash çamaşır makinesi, önümüzdeki ay Türkiye’de satışa sunulacak.


LG OLARAK MOTTOMUZ “SENDEN ÖĞRENİYORUM”. TÜKETİCİLERDEN ÖĞRENDİKLERİMİZİ ONLARIN HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRACAK ŞEKİLDE GELİŞTİRİLEN İNOVATİF ÜRÜNLERLE KISA SÜRELERDE SUNUYORUZ.
Ergün Altay | LG Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği ve Beyaz Eşya Satış Direktörü

“NESNELER” VE ROBOTLAR

InnoFest 2017’de sergilenen bir diğer önemli teknolojik yenilik ise LG’nin Nesnelerin İnterneti ekosistemi ve yapay zeka çalışmaları kapsamında yoğun bir şekilde odaklandığı akıllı robotları oldu. LG’nin akıllı robot serisinde yer alan ev robotu ise akıllı ev ağ geçidi ve akıllı ev bildirim merkezinin sağladığı olanakları iki katına çıkararak kullanıcıların günlük yaşamlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Tüm bu ürünler hakkında detaylı bilgiye LG’nin resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.


ÖNÜMÜZDE İKİ ÖNEMLİ TEKNOLOJİ VAR; BUNLARDAN İLKİ NESNELERİN İNTERNETİ DİĞERİ İSE ROBOTLAŞTIRMA. BUNLARIN EN İYİ ÖRNEKLERİNİ LG İMZASIYLA SERGİLİYORUZ.
SeongHo Choi | LG Electronics Bulut Merkezi Kıdemli Başkan Yardımcısı