reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Battlegrounds

PUBG: Battlegrounds 27.1 güncellemesinin sunacağı yenilikler açıklandı [Video]

PUBG: Battlegrounds 27.1 güncellemesi için geri sayım başladı. Güncellemeyle birlikte oyunun 10’uncu haritası RONDO geliyor. PC için yayınlanan bu harita konsollara 14 Aralık‘ta paylaşılacak.

PUBG: Battlegrounds oyununda yer alacak RONDO, şimdiye kadarki haritalar arasında en geniş oynanabilir alana sahip. İki farklı bölgeye bölünmüş olan bu geniş harita, 8×8 bir harita olma özelliğine sahip. Bu dev harita, yeni özellikleri ve içeriğiyle her oynanışta dinamik bir oyun deneyimi vadediyor. Farklı arazilerden oluşan yeni haritada oyunculara çeşitli stratejik seçenekler sunuluyor.  Jadena City’nin gökdelenleri ve neon ışıklı sokakları yoğun şehir savaşları vadediyor. Neox fabrikasında ise oyunculara kapışmalar gerçekleştiriyor. Rin Jiang, Jao Tin ve Stadyum gibi ek alanlar da kendi içlerinde oyuncular için farklı zorluklar barındırıyor. Haritanın yenilikçi özellikleri arasında yok edilebilir bambular ve beklenmedik inişlerin kapısını aralayan ilave bir başlangıç uçağı da bulunuyor. RONDO ayrıca yakın dövüş için ideal bir 9 mm HMS olan JS9’u da oyuna ekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG: BATTLEGROUNDS güncellemesiyle birlikte bir fragman da paylaşıldı

KRAFTON ayrıca bugün RONDO’nun resmi canlı aksiyon filmi PUBG | İhtişam Şehri: RONDO’yu yayınladı. Extraction ve Extraction 2’nin Direktörü Sam Hargrave tarafından yönetilen kısa filmin başrollerinde Daniel Wu (The Man with the Iron Fists, Tomb Raider, Reminiscence) ve Lee Jung-Jae (Squid Game) yer alıyor.

İlgili video

PUBG | İhtişam Şehri: RONDO’nun fragmanı

İLGİLİ HABERLER