reklamı kapat

POPÜLER

Range Rover Westminster

Range Rover Westminster ve Westminster Black Edition Türkiye’de; işte fiyat ve öne çıkanlar

Aileye eklenen Range Rover Westminster ve Westminster Black Edition seçenekleri, Vogue donanım paketi temel alınarak değişim gösteriyor.

Range Rover ürün gamı geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2021’de de Türkiye’deki çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Borusan Otomotiv bünyesinde hizmet veren marka için yeni bir versiyon listelere eklendi. Vogue donanım paketi temel alınarak sunulan Range Rover Westminster ve Westminster Black Edition, kendilerine has dinamikleriyle kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışacak. Araçların her ikisinde de 2.0 litrelik Plug-in Hybrid motor seçeneği standart olarak sunuluyor. Westminster ve Westminster Black Edition donanım paketleri onlinesatis.landrover.com.tr adresi üzerinden 3.380.910 TL’lik fiyat ile rezerve edilebiliyor.

Öne çıkanlarıyla Range Rover Westminster ve Westminster Black Edition

Birinci sınıf yolculuk deneyimi sunan donanımlarıyla dikkat çeken Range Rover Westminster ve Westminster Black Edition, iç mekanda ferahlığı artıran elektronik panoramik cam tavanın yanında, 825W Meridian™ Surround Ses Sistemini de standart olarak sunuyor. İki adet 10 inç yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran içeren Touch Pro Duo araç içi bilgi-eğlence sistemi, gerekli bilgileri görüntülerken aynı zamanda ilave özelliklerin kullanılmasını sağlayarak daha fazla verimlilik sunuyor. Apple CarPlay desteği de sunan ekran, yüksek çözünürlüğü ve dokunmatik hassasiyetiyle de sınıfında ön plana çıkıyor. 12,3 inç yüksek çözünürlüklü İnteraktif Sürücü Ekranı navigasyon, telefon ve medya olmak üzere çok sayıda bilgi, eğlence ve aktif güvenlik verisini sürücünün gözünü yoldan ayırmadan görebilmesine olanak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Versiyonların kaputunun altında konumlandırılan 2.0 litrelik Plug-in Hybrid motor, beklentilerin üzerinde performans sunuyor. Aracı 6,4 saniyede 0’dan 100 km/s hıza taşıyan motor, 100 kilometrede 3,3 litrelik fabrika tüketim değeriyle de tutumlu olmayı vadediyor. Saf elektrik sürüşünün mümkün olduğu modeller, bu modda 40 kilometre yol kat edebiliyor.

İlginizi çekebilir

Bisikletle SUV’yi harmanlayan Karoq Velo