reklamı kapat

POPÜLER

Razer, dijital cüzdanı zVault’u herkesin kullanımına açtı [Video]

Oyuncular için ürettiği ekipmanlarla öne çıkan Razer şimdilerde yine oyuncular için dijital bir servis sunuyor. Geniş bir çevrim içi ekonomiye sahip olan dijital cüzdanı zVault herkesin kullanımına açıldı.

Razer’ın sanal para birimi platformu zVault, oyuncuların çevrim içi alışverişlerde ve oyun içi işlemlerde tercih edeceği yeni bir ödeme çözümü olarak öne çıkıyor. Kendine ait para birimi olan zVault, aynı zamanda ödül sistemine de sahip. zGold olarak adlandırılan para birimi ise tanıtım süresi boyunca 100 zGold 1 dolar’a denk olacak şekilde işlem görecek. Sistemde alınabilen zGold’ların 3.000, 5.000, 10.000’lik paketler halinde kullanıcılara sunulduğunu belirtelim.

Razer’ın oyuncular için sunduğu bu güvenli dijital cüzdanda kullanıcılar çevrim içi alışverişlerin yanı sıra zGold ile yaptıkları her alışverişte, Razer Cortex ve Razer Arena yazılımlarını kullandıklarında zSilver kazanacak. Halihazırda 22 milyonun üzerinde Razer ID kullanıcısına açılan sistem internet sitesi üzerinden çeşitli ödüller de sunuyor. zVault’un sitesinde içeriğe ve özel alışveriş tekliflerine göz atmak, ayrıca zSilver bozdurarak alabileceğiniz ödülleri incelemek mümkün. zGold paket yüklemeleri de yine site üzerinden yapılabiliyor.

zVault’un internet sitesi üzerinden ödeme sistemini kabul eden oyun ve servisleri görüntüleyebilirsiniz. Sistemin ilerleyen zamanlarda daha fazla içerikte desteklenmesi bekleniyor. zVault’la ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR