reklamı kapat

POPÜLER

Razer oyuncu ekipmanlarına yeni renk seçenekleri ekliyor [Video]

Oyuncular için ürettiği ekipmanlarla tanınan Razer, donanımında genelde siyah renk tercihiyle biliniyor. Her ne kadar rengarenk alternatifleriyle Kraken Mobile serisi bir istisna olsa da firmanın oyuncular için ürettiği donanımlarda çizgisi hep belliydi; beyaz bir klavye bulamazdınız örneğin. Ancak şimdi sınırları esnetme vakti.

Razer dün paylaştığı video ile profesyonel oyuncular için tam bir sette iki farklı renk seçeneği sunuyor. Bu sette Razer BlackWidow X Chroma klavye, Razer Lancehead Tournament Edition fare, Razer Kraken 7.1 V2 kulaklık ve Razer Invicta mousepad yer alıyor. Yani ihtiyaç duyabileceğiniz her bir ekipman için artık iki yeni renk seçeneğiniz mevcut. Mercury White ve Gunmetal Grey olarak adlandırılan metalik siyah renk seçeneğiyle ekipmanlarınızı yenilemeniz mümkün. Razer’ın Razer Chroma teknolojisiyle donatılan ekipmanlara ayrı bir hava katacağı kesin. Özellikle fare ve kulaklık beyaz renk seçeneğiyle çok çekici görünüyor. Moseupad ve klavyede ise Gunmetal renk seçeneği öne çıkıyor.

IFA 2017 kapıya dayanmışken yakında Razer’dan da yeni duyurular gelmesi olası. Ancak firma belli ki aksesuar duyurularını bir parça öne almış. Oyunculara Chroma teknolojisiyle geniş kişiselleştirme imkanları sunan Razer’ın bunu donanımın renk seçeneklerine de yansıtmış olması sevindirici. Yeni renk seçeneklerine sahip ürünlere Razer’ın sitesinden göz atabilirsiniz.

VİDEO