reklamı kapat

POPÜLER

Siyah AirPods isteyenlerin hayali gerçek oluyor: BlackPods

Apple‘ın en popüler ürünlerinden biri de şüphesiz kablosuz kulaklığı AirPods. Taleplere yetişmekte zorlanan firma, kullanıcılara AirPods için tek bir renk seçeneği sunuyor: Beyaz. Kulaklık duyurulduğundan beri siyah bir alternatif için bekleyen hatrı sayılır kullanıcı var. Hal böyle olunca üçüncü parti girişimler boş durmamış, siyah AirPods alternatifi sunmuş.

Apple, eylülde iPhone 8’i tanıtacağı etkinlikte siyah AirPods müjdesini verir mi bilemiyoruz ancak beyaz AirPods’ları siyah yapan bir girişim mevcut. Üç aşamalı bir prosedürle Airpods’u BlackPods’a dönüştüren ekip, en basit tabirle beyaz bir AirPods alıp siyaha boyuyor. Sipariş işlemi ise oldukça basit. Önünüzde iki seçenek var; ya siteden direk bir BlackPods alacaksınız, ya da evinizdeki beyaz AirPods’u modifiye etmeleri için firmaya göndereceksiniz. Sonrasında bembeyaz olan kulaklık ve kılıf size siyah veya simsiyah olmak üzere iki farlı renk alternatifiyle dönüyor. Talebi fark edip bunu bir iş modeline dönüştüren ekip ise satışlardan memnun.

Gelelim fiyatlara. Yurt dışında 159 dolar, Türkiye’de ise 899 TL olan AirPods’u siyaha çevirmek öyle çok da bütçe dostu bir yöntem değil. iPhone’un Simsiyah modelinden esinlenen BlackPods Classic 279 dolar fiyat etiketine sahip. Siyah modelden esinlenen mat bitirişli BlackPods Stealth’in fiyatı ise 299 dolar. BlackPods’un sitesine buradan ulaşabilirsiniz.