reklamı kapat

POPÜLER

Razer’ın ilk akıllı telefonunu tanıtacağı tarih belli oldu

Razer‘ın oyun sevenlere hitap edecek bir akıllı telefon hazırlığında olduğu bir süredir biliniyordu. Oyun ekipmanları alanında ciddi bir ün elde eden firma akıllı telefon duyurusu için 1 Kasım tarihini işaret ediyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz bahar aylarında Razer’ın kendi akıllı telefonunu üretmeye hazırlandığı ortaya çıkmıştı. Razer’ın CEO’su Min-Liang Tan, Twitter üzerinden bir iş ilanı paylaşmıştı. Böylece firmanın mobil taraf için ürün geliştirme çalışmalarına başladığı anlaşılmıştı. Razer’ın bulut odaklı akıllı telefon Robin ile ünlenen Nextbit’i satın alması ise iddiaları güçlendirdi. Ardından mobil operatör şirketi 3 ile iş birliğini duyuruldu. Tüm bü gelişmeler sayesinde Razer’ın oyun odaklı bir akıllı telefon geliştirdiğini net bir şekilde anlamış oldu.

Aradan geçen zamanın ardından Razer cephesinde enteresan gelişmeler yaşanıyor gibi görünüyor. Başarılı firma Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi. “İzle, yakında geliyor” sözlerinin yer aldığı görselde elindeki telefona odaklanmış bir genç adam görüyoruz. Böylece bahsi geçen ürünün gerçekten bir akıllı telefon olduğunu anlıyoruz. Üstelik paylaşılan tweette bunun “Razer’ın en büyük duyurusu” olduğu dile getiriliyor.

Razer’ın büyük heyecan uyandıran akıllı telefonu 1 Kasım‘da gün yüzüne çıkacak. Bakalım ortaya çıkan ürün oyuncuları memnun edebilecek mi?