reklamı kapat

POPÜLER

Razer’ın oyunculara özel akıllı telefonundan yeni detaylar

Razer oyuncularla ilgili bütün cihazları çıkarmaya yemin etmişcesine farklı alanlarda ürünler geliştirmeye devam ediyor. Daha önce akıllı bileklik piyasasına giriş yapan Razer şimdi de akıllı telefonunu geliştirmek için kolları sıvıyor. Söylenenlere bakılırsa bu yeni akıllı telefon tamamen oyun odaklı bir cihaz olarak karşımıza çıkacak. 

Bundan bir süre önce Razer’ın kendi akıllı telefonunu geliştireceği yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Akıllı telefon üreticisi Nextbit’in satın Razer tarafından satın alınması ve daha sonrasında operatörlerle gerekli anlaşmaların yapılması bu iddiaları güçlendirmişti. Son olarak geçen haftalarda Razer’ın mobil oyunculuğa ağırlık vereceği ve bu alana yatırımlar yapacağı dile getirilmişti. Yeni ortaya çıkan bilgiler Razer’ın gelecek olan telefonuyla ilgili bazı detayları gün yüzüne çıkarıyor.

Belirtilenlere göre Razer’ın telefonu tamamen çekirdek oyuncu kitlesini hedef alıyor. Dolayısıyla genel kitleye hitap eden mobil oyunları oynayan kitleden ziyade oyunlarla içli dışlı olan kişilerin bu telefona ilgi duyacağı söyleniyor. Razer CEO’su Min-Liang Tan yaptığı açıklamada şu anda piyasada oyuncuların isteklerini tam anlamıyla karşılayan bir cihaz olmadığını belirtmişti. Bu da gelecek olan cihazın mevcut telefonlardan çok farklı olacağını gösteriyor. Razer’ın merak uyandıran telefonunun ekim ayı içerisinde resmen tanıtılması bekleniyor.

YORUMLAR