reklamı kapat

POPÜLER

Realme GT 2 Master Explorer Edition

Realme GT 2 Master Explorer Edition ve fazlası tanıtıldı

Daha önce tanıtılan Realme GT 2 serisine söz verilen tarihte Realme GT 2 Master Explorer Edition modeli de dahil edildi.

Türkiye’de resmi olarak yer alan Realme’nin yeni akıllı telefon serisi şimdiye kadar Realme GT 2 ve GT 2 Pro modellerinden oluşuyordu. İşte bunların arasına yeni dahil edilen Realme GT 2 Master Explorer Edition, tüm detaylarıyla karşımızda yer alıyor. Telefon önden oldukça ince çerçeveli modern bir tasarıma sahip. Selfie kamerasını bir ekran deliğine konumlandıran köşeli yapıdaki telefon, teknik olarak bakarsak 6,7 inç FH+ 120 Hz AMOLED ekrana, kendisini bir amiral gemisi yapan oldukça güçlü Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciye ve tam 100W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pile sahip. LPDDR5X RAM taşıyan ilk akıllı telefonlardan olan ve bu sayede yüksek bir performans sunan GT 2 Master Explorer Edition, spesifik olarak 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 12 GB RAM + 256 GB depolama ile hazırlanmış.

Üç farklı renkte tasarlanan telefonun önünde 16 megapiksel, arkasında ise 50 megapiksel OIS ana + 50 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel mikroskop (40x) kameraları bir araya geliyor. Kutusundan elbette Android 12 ile çıkan GT 2 Master Explorer Edition, sevindirici şekilde bir 3.5 mm kulaklık girişine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme firması Türkiye’de resmi olarak yer aldığından, yurt dışında tanıttığı her cihaz Türkiye satış ihtimali taşıyor. Ancak GT 2 Master Explorer Edition modeli büyük ihtimalle Türkiye pazarını es geçecektir. GT 2 Master Explorer Edition için açıklanan yurt dışı fiyatı ise yaklaşık 519 dolar seviyesinde yer alıyor.

Bu arada bugün firmadan Realme Buds Air 3 Neo isimli yeni kablosuz kulaklık modeli de geldi. 30 saat pil ömrü sunan kulak içi formundaki ürün, 19 dolar gibi düşük bir yurt dışı fiyatına sahip. ANC’si olmayan kablosuz kulaklık, 10mm sürücüler üzerine kuruluyor ve bağlantı sürecinde Bluetooth 5.2 kullanıyor.

-İleride Türkiye’de satılması olası modellerden Realme Buds Air 3 Neo, genel olarak şık bir tasarıma sahip-

Realme GT 2 Master Explorer Edition yanında bu da ilginizi çekebilir: Kendi dengesini kurabilen elektrikli motosiklet