reklamı kapat

POPÜLER

Realme GT Master Edition

Türkiye’ye gelecek Realme GT için “Master Edition” detaylanıyor

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, bugün bir kez daha yolda olan Realme GT Master Edition ile ses getirdi.

Realme GT Master Edition, dün Weibo üzerinden sızdırılan bir görsel ile gündeme gelmişti. Bugün yeni görseller geldi ve buradan telefonun iki farklı versiyon halinde yolda olduğu ortaya çıktı.

Yukarıda da görebileceğiniz üzere iki versiyon arasındaki fark kendisini sadece kamera modülünde gösteriyor. Bu biraz mantıksız görünüyor ve internete düşen fotoğraflarda bir hata olabileceğini akıllara getiriyor.

Bu arada ilk defa arkasında ilginç bir desen kullanılan telefonun ön kısmı da karşımıza çıktı. Biraz kalın sayılacak çerçevelere sahip olan telefon, selfie kamerasını bir ekran deliğinde taşıyor ve kavisli kenarlar kullanıyor gibi görünüyor.

GT Master Edition, teknik olarak bakarsak Snapdragon 778 işlemci kullanıyor, 120 Hz Super AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve söylendiği kadarıyla 65W hızlı şarj desteğine sahip.

Arkasında üçlü kamera sistemi yer alan GT Master Edition, burada 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik kameralarını bir araya getiriyor.

32 megapiksel selfie kamerasının kullanıldığı Realme GT Master Edition, 4.300 mAh pil ile yolda bulunuyor. Telefonun 8 GB RAM + 256 GB depolamalı sürümü 399 euro, 12 GB RAM + 256 GB depolamalı sürümü ise 449 euro fiyatla raflara çıkacak.

Normal Realme GT temel olarak neler sunuyor?

Gücünü Snapdragon 888 işlemciden alan telefon, 6,43 inç FHD+ 120 Hz AMOLED ekrana sahip ve 65W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil taşıyor.

Kutusundan Android 11 ile çıkan telefon, önünde 16 megapiksel selfie kamerası taşıyor. Arkada ise 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı +  2 megapiksel makro kameraları bir araya geliyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli