reklamı kapat

POPÜLER

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2’deki komik at kazaları [Video]

Çıkışından bu yana oyuncuların başından kalkamadığı Red Dead Redemption 2, beğenileri de kazanmış durumda. Oyundaki komik anlar ise internetin gündeminde.

Çıktığından bu yana övgülere boğulan Red Dead Redemption 2, etkileyici bir hikayeyi olabilecek en iyi şekilde oyuncularla buluşturuyor. Vahşi Batı’nın ortasına düştüğümüz oyunda bildiğiniz gibi atımızla maceralara koşuyoruz. Ancak oyunda kullandığımız atlar ölebiliyor. Bu durumda yola farklı bir atla devam etmek zorunda kalıyoruz. Oyunun mekanikleri ise öyle gerçekçi ki, çok ilginç kazalara sebep olabiliyor. Özellikle atlarla yaşanan kazalar trajikomik bir olaylar zincirini oluşturabiliyor. Oyuncuların en çok sinematik moda geçişte yaşadığı bu atlı kazalar ise Twitter’ın gündemine oturmuş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Red Dead Redemption 2 Türkiye fiyatı

Sinematik mod her ne kadar etkileyici bir görsellik sunsa da, atı kontrol etmek zorlaşıyor. Görüş açısının değiştiği bu modda karşınızdan başla bir atlı geldiğini de fark etmek güçleşiyor. At kazalarının önünü açan bu hadise elbette atınızın takılıp düşmesi gibi durumları da yaratabiliyor. Ancak sinematik modun da ötesinde ilginç kazalar olabiliyor.

Türkiye’deki oyuncuların ise ne yazık ki başka bir derdi daha var. Xbox One ve PS4 için 470 TL fiyatla satışa sunulan oyun, pek çok oyuncunun bütçesini aşıyor…

Twitter kullanıcılarının paylaştığı bazı ilginç kazaları haberin devamında izleyebilirsiniz.