reklamı kapat

POPÜLER

Redmi akıllı saat

Redmi imzalı bütçe dostu akıllı saat müjdesi

Xiaomi alt markası Redmi, dikkat çeken bir hazırlık içerisinde gibi görünüyor. Gelen bilgiler doğruysa firmadan bir akıllı saat geliyor.

Bütçe dostu modelleriyle çok ses getiren Redmi, bir alana daha giriş yapıyor gibi görünüyor. Çünkü resmi kayıtlara göre firma bir akıllı saat geliştiriyor. Henüz bu saatin detayları ya da tasarımı hakkında bir bilgimiz yok. Biliyorsunuz Xiaomi akıllı saat tarafına büyük ilgi gösteriyor. 2019’un sonunda iki farklı akıllı saat ile karşımıza çıkan teknoloji devi, ürün gamını Redmi’nin üstünden de büyütme planları yapıyor. Bu arada firmanın akıllı saatten önce bir akıllı bileklik tanıtacağı yönünde de bilgiler geliyor. Burada Mi Band serisine benzer çok ama çok uzun bir modelin raflara çıkarılacağı tahmin ediliyor. Bu model hakkında da henüz hiçbir somut bilgi bulunmuyor.

Günceleme: Bilekliğe ait olduğu iddia edilen aşağıdaki fotoğraf ortaya çıktı;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi, elbette yeni telefonlar üzerinde de çalışıyor

Firmadan yeni yılda gelecek ilk telefonlardan birisi Redmi 9 olacak gibi görünüyor. Redmi 8’in yerini alacak telefon söylendiği kadarıyla 2020’nin başında resmi olarak lanse edilecek. Sızan ilk bilgilere göre telefon 6,6 inç çentikli bir ekran üstüne kuruluyor. Gücünü MediaTek Helio G70 işlemciden ve 4 GB RAM‘den alacak denilen akıllı telefonun, dahili depolaması en altta 64 GB seviyesinde olacak. İlk olarak Çin pazarında satılacağı aktarılan model, daha sonra Hindistan’a ve büyük ihtimalle oradan da global pazara açılacak. Kutusundan Android 10 temelli MIUI 11 ile çıkacak cihaz, büyük ihtimalle parmak izi sensörünü arkasında taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Telefonlarda kullanımı artacak 120 Hz ekran ve faydası