reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K30 Pro Zoom Edition

Redmi K30 Pro Zoom Edition için meraklandıran gelişme

Merak edilen akıllı telefon modelleri arasında yer alan Redmi K30 Pro için kesinleşen bir “Zoom Edition” detayı var. İşte detaylar;

En son Snapdragon 865 işlemciye sahip en ucuz akıllı telefon olacak haberiyle ile gündeme gelen Redmi K30 Pro, kısa süre önce netleştiği üzere yalnız gelmiyor. Çünkü daha önce de sızıntısı yapılan “Zoom Edition” versiyonu da kesin olarak yolda bulunuyor. Normal modelden taşıdığı “telefoto” kamera ile ayrılacak gibi görünen bu telefon, direkt olarak Lu Weibing tarafından yapılan paylaşım üstünden merak uyandırmış durumda. 24 Mart tarihinde lanse edilecek gibi görünen K30 Pro ve K30 Pro Zoom Edition, biliyorsunuz motorlu pop-up kamera ile yolda bulunuyor. Bu açıdan K20 Pro’nun izinden gidecek akıllı telefonlar, arkalarında yuvarlak bir kamera modülü taşıyor. Burada hangi kameraların yer aldığı henüz tam olarak netleşmiş değil. Ancak telefonların kamera konusunda çok ama çok iddialı olması pek de beklenmiyor. Firma Snapdragon 865 ile fiyatı düşük tutmaya odaklandı deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K30 Pro için teknik olarak neler biliyoruz?

5G ağlarına Snapdragon 865 ile uyumlu Snapdragon X55 ile bağlanacak telefon, daha önce en az 90 Hz yenileme hızına sahip bir ekran ile gelecek deniyordu. Ancak son çıkan haberler bunun gerçek olmayabileceğini düşündürüyor. Ancak yine de firmanın 2020’de çıkardığı “Pro” bir cihaza mutlaka 90 Hz bir ekran koyacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin parçalarına ayrılan Mi 10 Pro modeli