reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Note 9 Pro

Redmi Note 9 Pro ve Geekbench’ten öğrenilen kilit detayları

Note 9 ile beraber tanıtılacağı ortaya çıkan bütçe dostu model Redmi Note 9 Pro için Geekbench’ten kilit teknik detaylar öğrenildi.

Xiaomi alt markası Redmi, yakında Redmi K30 Pro ile beraber tanıtılacak K30 Pro Zoom Edition yanında Redmi Note 9 Pro ve Note 9 ile de ses getirmeye devam ediyor. Resmi olarak 12 Mart tarihinde tanıtılacak akıllı telefonlardan Note 9 Pro, kısa süre önce Geekbench’e giriş yaptı. İşte buradan modelin çok yüksek ihtimalle Snapdragon 720G işlemciye sahip olduğu ortaya çıktı. 6 GB RAM ile girdiği testten aldığı sonuç 720G işlemciye işaret eden akıllı telefon, bu açıdan beklendiği gibi ortaya seviyeye konumlanıyor. 2020’de gelen bir model olduğundan elbette Android 10 işletim sistemi üstüne kurulan telefon, arkasında dörtlü kamera taşıyabilir deniyor. Ancak bunun resmi paylaşıma rağmen henüz yüzde 100 kesinleşmediğini belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Note 9 Pro ve Note 9 çok merak ediliyor

Ancak telefonlar hakkında henüz başka bilgimiz bulunmuyor. Resmi olarak Türkiye’de de satılacak telefonlar, Redmi Note 8’ler kadar dikkat çekecek gibi görünüyor. Bu konuda firma da kendisine oldukça güveniyor. Xiaomi burada yaptığı paylaşım ile Redmi Note 7 ve Redmi Note 8 serisinin satış konusunda ne kadar güçlü olduğunu hatırlatıyor ve bunun Note 9 ailesinde de devam edeceği düşünülüyor. Çünkü modellerin fiyat performans oranı yine çok yüksek olacak deniyor.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için sonunda gelen harika güncelleme