reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P smart 2019 reklamı kamera arkası

Reklam müziği büyük beğeni toplayan Huawei reklamının kamera arkası [Video]

Huawei, yayınlandığı günden bu yana büyük ilgi toplayan, Türkiye’de çekilen ilk reklamı Huawei P smart 2019 için kamera arkası görüntülerini paylaştı.

Huawei, şubat ayı başlarında Türkiye’de çekilen ilk reklam filmini yayınladığında, izleyicilerden büyük beğeni almıştı. Huawei P smart 2019 modeli için hazırlanan reklam filmi #SeninleAynıModda hashtag’i ile sosyal medyada yer aldı. Stratejisinden prodüksiyonuna kadar her aşaması Türkiye’de hazırlanmış ilk 360 derece lansman olmasıyla da önem kazanan filmin yeni görüntüleri ise firmanın YouTube kanalındaki yerini aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P smart 2019 reklamındaki mekanlar

P smart 2019 reklam filminde Kurtalan Ekspresi, Güroymak Köyü, Tazı Kanyonu ve batık şehir Halfeti gibi nefes kesici alternatif rotalar ziyaret ediliyor. Kamera arkası görüntülerinde de bu alanları bir bir ziyaret ederek çekim koşullarına da şahit oluyoruz. Etkileyici noktalarda yapılan çekimler yağmur, kar dinlemeden devam ediyor ve ekip ortaya büyük beğeni kazanan bu reklam filmini çıkarıyor. Çekimleri 6 gün süren reklam filminin yönetmen koltuğunda Turgut Akaçık oturuyor.

P smart 2019’un özelliklerini de kısaca hatırlatmak gerekirse; 6,22 inç boyutunda damla çentikli bir ekranla gelen model, yapay zeka destekli ön ve arka kameralarıyla etkileyici bir performans sunuyor. Cihazın ön tarafında 8 MP selfie kamerası yer alırken arkasında ise 13 MP + 2 MP olmak üzere çift kamera kurulumu bulunuyor. Kirin 710’dan güç alan cihazda 3.400 mAh kapasiteli bir pil yer alıyor.

Hazırlanan kamera arkası görüntüleri haberin girişinde yer alan videodan izleyebilirsiniz.