reklamı kapat

POPÜLER

Huawei
Huawei_P_Smart_2019

Türkiye’de çekilen ilk Huawei reklamından büyük başarı

15 Mayıs 2019

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ödüle layık görüldü. Huawei’nin P Smart 2019 reklam filmi, bu yıl 11.’si yapılan Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ödülle döndü. Effie Ödülleri, pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışması olarak kabul ediliyor.

P Smart 2019 TV reklam filmi, Huawei’nin Türkiye’de çektiği ilk reklam filmi olma özelliğini taşıyor. Şanlıurfa Halfeti, Bitlis Güroymak, Antalya Tazı Kanyonu lokasyonları ile Kurtalan Ekspres treninde çekimleri yapılan reklam filmi, sosyal medyada da tüketicilerden büyük beğeni aldı. Sadece YouTube’da 12 milyondan fazla seyredilen reklam filminin özellikle müziği çok konuşuldu. P Smart 2019 için özel hazırlanan müzik, YouTube üzerinde ve farklı farklı kanallarda milyonlarca kere dinlendi.

Bu yıl “Şimdi Rakamlar” diyerek rakamsal değerlere ve kanıtlanabilirliğe verdiği önemi öne çıkaran Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri’nde çalışmalar; reklam sektörünün önde gelen isimleri, profesyonel marka yöneticileri, araştırmacılar, halkla ilişkiler uzmanları ve akademisyenlerden oluşan 17 kişilik jüri tarafından değerlendirildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P Smart 2019 ne gibi özellikler sunuyor?

P Smart 2019 çarpıcı tasarımı ve teknik özellikleriyle genç kullanıcıları hedef alıyor. Telefon güçlü piliyle de uzun soluklu bir kullanım performansı sağlıyor. Telefonun arka kısmında 13 megapiksel kameraya 2 megapiksel kamera eşlik ediyor.  Derinlik bilgisinden faydalanan Huawei, nesnelerin kenarlarını daha iyi belirleyerek canlı ayrıntılarla daha iyi portreler üretmesini sağlıyor. Kirin 710 işlemcisinden ve 3 GB RAM’den güç alan telefonda 6,2 inçlik FHD+ ekran yer alıyor. 160 gram ağırlığındaki telefonun ön tarafında 8 megapiksel kamera bulunuyor. Saniyede 30 kare Full HD video kaydedebilen telefonun arka kısmında parmak izi sensörü mevcut. Telefonun pil kapasitesi ise 3.400 mAh. 3.400 mAh pil sayesinde telefon uzun bir kullanım imkanı sunuyor. MicroUSB bağlantı noktasına sahip olan Huawei P Smart 2019’un Türkiye fiyatı ise 1.719 TL.

İlginizi Çekebilir

Çok merak edilen Huawei imzalı gözlük modeli