reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P smart 2019 reklam filmi müziği

Huawei P smart 2019 reklam müziği kimin? [Dinle]

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de çektiği ilk reklam filmi ile gündeme oturan Huawei’nin reklamı büyük beğeni kazandı. Huawei P smart 2019 modelini odak noktasına oturtan reklamın müziği de kullanıcıların merakını cezbeden detaylardan. Peki Huawei reklam müziği kime ait?

Çinli üreticinin en yeni modellerinden Huawei P smart 2019, yakın zamanda bizlerle buluştu. Ancak bu modelle beraber Huawei’nin bir başka sürprizi daha bulunuyordu. Türkiye’de çektikleri ilk reklam filmini yayınlayan firma, #SeninleAynıModda mottosuyla P smart 2019’un ayırt edici özelliklerini bizlere sundu. 6 günde çekimleri tamamlanan reklam filmi ise sonrasında akıllarda başka sorular bıraktı. Filmde kullanılan mekanların ve müziğin etkileyiciliğiyle izleyiciler de elbette bu detayları öğrenmek istiyor. Peki reklam filmi nerelerde çekildi ve bu harika müzik kimin ellerinden çıktı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P smart 2019 reklam müziği

P smart 2019 reklam filminde Kurtalan Ekspresi, Güroymak Köyü, Tazı Kanyonu ve batık şehir Halfeti gibi nefes kesici alternatif rotalar ziyaret ediliyor. Yönetmen Turgut Akaçık’ın kadrajından ortaya çıkan bu reklam filmi için kullanılan müzik ise özel olarak hazırlandı. 25m2 müzik ajansı ve Cenk Çelebioğlu imzası taşıyan bu beste, modern ve alaturka ezgileri bir araya getirerek dinleyenleri de mest ediyor. Çelebioğlu’nun sadece 2 gün gibi kısa sürede bitirdiği bu beste uzun zaman boyunca dinleyenlerin aklından çıkmayacak gibi görünüyor. Hayli beğenilen şarkının gördüğü ilgi sonucu radyolarda da sık sık karşımıza çıktığını ekleyelim. Çelebioğlu’nun hayli geniş portfolyosunda ise tanıdık pek çok iş bulunduğunu belirtelim. Buradan yer aldığı projelerdeki çalışmalarını görüntüleyebilirsiniz.

İlgili video

Huawei P smart 2019 reklamı