reklamı kapat

POPÜLER

Renault Kiger

Renault Kiger; yeni kompakt SUV için adım adım sona doğru

Bu ay içerisinde tanıtımı gerçekleştirilecek olan Renault Kiger, B-SUV segmentinde markasının efektif bir temsilcisi olacak.

Renault ürün gamı 2021 yılıyla birlikte yeni bir kompakt SUV modeline daha kavuşuyor. Geçtiğimiz kasım ayında konsept formuyla tanıtımı gerçekleştirilen Kiger, aradan geçen yaklaşık 1 aylık zaman diliminin ardından hızlı bir şekilde seri üretim taşınıyor. Aracın son kullanıcıya ulaşacak dinamiklerini 28 Ocak’ta düzenlenecek etkinlik üzerinden tüm dünyayla buluşturacak Renault cephesinden de bugün bir paylaşım geldi. Bu paylaşımda karanlıklar içerisinde karşımıza çıkan Renault Kiger, konsept formuna büyük oranda benzerlik göstere tasarım ipuçlarıyla bizlere göz kırpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Renault Kiger için ilk durak Hindistan olacak

B-SUV segmentinde yer alaca olan Kiger’in pazar olarak hedefi Hindistan olarak öncelik taşıyor. CMFA+ platformu üzerine geliştirilecek modelin özellikle tasarım noktasında genç kullanıcıları hedefleyen bir yapısı olacak. 4 metrenin altında konumlandırılacak ebatlarıyla yaşam alanıyla ilgili de bizlere ipucu verilerin modelin Hindistan sonrası başka pazarlarda da satışa sunulacağı da resmiyet kazanan detaylar arasında. Önümüzdeki günlerde daha net detaylarıyla karşımızda olacak modelle ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz. Kiger’in konsept dinamikleriyle gerçekleştirilen tanıtımına haberimizden ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

Captur tanıtımı