reklamı kapat

POPÜLER

Renkleri canlandırın: Samsung Galaxy Tab S [Video]

Piyasadaki en gelişmiş ekrana sahip yeni Samsung Galaxy Tab S, modern ve sade tasarımıyla daha etkileyici, daha zengin ve daha hafif

Samsung, bugüne kadarki en ince ve en hafif tableti olan Galaxy Tab S’i tanıttı. Yeni tablet sahip olduğu Super AMOLED ekranıyla Adobe RGB renk kapsamının yüzde 90’ından fazlasını içeriyor; yani, şu ana kadar görülmemiş çeşitlilikte rengi gösterebiliyor. Daha koyu siyahlar ve daha parlak beyazlar üretmeyi başararak keskin ve çarpıcı bir kontrast oranı sunan Galaxy Tab S, LCD ekranlı tabletlere göre çok daha ince.

samsung-galaxy-tab-s-amoled
Yüzde 90’dan daha yüksek renk üretim oranıyla Super AMOLED ekran, geleneksel LCD ekranlardan çok daha ötede.

Tasarım yönünden oluşan bu avantajlı duruma ek olarak WQXGA (2560×1600 piksel) çözünürlüklü Super AMOLED ekranı sayesinde, daha az enerji tüketiyor. 10,5 inç ekran boyutuna sahip yeni Galaxy Tab S, video ve fotoğraf gibi multimedya içerikleri görüntülerken her yerde ve her zaman en iyi görsel deneyimi kullanıcılarına sunuyor.

samsung-galaxy-tab-s-kontrast
Daha koyu siyahlar anlamına gelen 100.000:1’lik kontrast oranıyla Galaxy Tab S, daha derin ve gerçekçi görüntüler sağlıyor.

Samsung’un 4+4 çekirdekli işlemcisi Exynos 5 Octa’yı kullanan Galaxy Tab S, 3 GB RAM gibi güçlü bir konfigürasyonla göz dolduruyor. Üstelik Ultra Güç Tasarrufu moduyla da desteklenen uzun pil ömrü, kullanıcıları tableti şarj etmek zorunda bırakmadan saatler süren performansla buluşturuyor. Bu modern ve zarif tasarım, Samsung’un kendine özel uygulama ve teknolojileriyle tablet piyasasında çıtayı daha da yukarılara taşıyor. Galaxy Tab S’in SideSync 3.0 özelliği sayesinde kullanıcılar telefonları nerede olursa olsun, evin herhangi bir yerinden Galaxy Tab S yoluyla arama yapabiliyor ve aramalara cevap verebiliyor. Kullanıcıların gerçek anlamda çoklu görev yapmalarına da olanak sağlayan Galaxy Tab S, Hızlı Bağlantı özelliği ile yakınındaki cihazları kolayca bulabiliyor ve istenilen içerikleri kolayca paylaşabiliyor.

samsung-galaxy-tab-s-adaptive
“Adaptive Display” ortamının renk sıcaklığına ve aydınlatmasına bağlı olarak her zaman en iyi görsel deneyimi sağlıyor.

Samsung’un dijital dergi ve çizgi roman uygulaması SMAG üzerinden Örümcek Adam, Kaptan Amerika ve X-Men gibi popüler çizgi romanları Türkçe olarak okuma şansına sahip olan Galaxy Tab S kullanıcıları, aynı zamanda Samsung Sinema uygulaması ile yüzlerce harika filmi Super AMOLED ekranda izleme keyfine varıyor. Ayrıca dijital müzik servisi Deezer uygulaması ön yüklü olarak gelen Galaxy Tab S’le tüm kullanıcılar üç aylık Deezer Premium + üyeliğe ücretsiz sahip olabiliyor.

VİDEO

ÖZELLİKLER
samsung-galaxy-tab-s-ozellikler