reklamı kapat

POPÜLER

Wyze Cam Pan

Renkli gece görüşü sunan bütçe dostu güvenlik kamerası: Wyze Cam Pan

Akıllı ev ürünleriyle tanınan Amerikalı şirket Wyze, yeni kamerasını tanıttı. İkinci nesil Wyze Cam Pan, üç yıl önce piyasaya sürülen kameranın geliştirilmiş versiyonu olarak göze çarpıyor.

İç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanan yeni kamera renkli gece görüş, gelişmiş hareket izleme ve siren özellikleriyle geliyor. Bir önceki modelle aynı tasarım çizgisine sahip olan kamera Full HD çözünürlük sunuyor. Kamera bununla birlikte pan tilt özelliğine de sahip. Kamera yatay olarak 360 dereceye kadar, dikey olarak 93 dereceye kadar görüntülemeye destek veriyor.

İki yönlü konuşma özelliğine de sahip olan kamerada Wyze Cam v3’te de kullanılan Starlight sensör kullanılıyor. Wyze, kamerada kullanılan sensör sayesinde kameranın karanlık odalarda da iyi performans sergilediğini belirtiyor. Yeterli ışık koşulu sağlanmadığında kamera otomatik olarak siyah beyaz gece görüşe geçiyor. Daha hızlı bir işlemci de kamerada dikkat çeken diğer ayrıntılar arasında. Daha hızlı işlemci hareketlerin daha iyi takip edilmesini sağlıyor. Kullanıcılar hareket izleme özelliğini ayarlar sekmesinden diledikleri zaman açabiliyor veya kapatabiliyor. Güvenlik kamerası bir bebek telsizi olarak da kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Wyze Cam Pan kameranın fiyatı ne kadar?

Kızılötesi ışığa sahip olan kamera bu sayede ebeveynlerin bebeklerini uyandırmadan takip edebilmesine olanak tanıyor. Güvenlik kamerası MicroSD kart desteğine sahip olsa da kameranın kutu içeriğinden microSD kart çıkmıyor. Yurt dışında piyasaya sürülen kameranın fiyatı ise yaklaşık 40 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi Çekebilir

Şirketin yeni takip aksesuarını gördünüz mü?