reklamı kapat

POPÜLER

Ridley Scott ve Tom Hardy’den yeni dizi: Taboo [Video]

Tom Hardy, BBC ve FX ortaklığında ekrana taşınan Taboo ile şimdi de televizyona el atıyor. Üstelik ona bu projesinde Ridley Scott, Steven Knight ve babası Chips Hardy gibi isimler eşlik ediyor.

1814 yılında geçen dizinin başrolünde Tom Hardy yer alıyor. James Keziah Delaney isminde gizemli bir karaktere hayat veriyor. Uzun zaman boyunca öldüğü zannedilen bu adam babasının vefat etmesiyle geri dönüyor. Onun kurduğu gemi imparatorluğunu devralıyor. Ancak düşmanları etrafta kol gezerken hem bu imparatorluğu ayakta tutması hem de hayatta kalmak için mücadele vermesi gerekiyor.

Bu yeni seride Hardy’nin yanı sıra Jonathan Pryce, Oona Chaplin, Stephen Graham, Michael Kelly, Jessie Buckley, David Hayman, Tom Hollander, Jason Watkins ve Mark Gatiss gibi oyuncular da rol alıyor. İlgi uyandıran bu yapımda Ridley Scott da yapımcılık görevi üstleniyor.

Steven Knight‘ın Tom ve Chips Hardy ile birlikte yarattığı Taboo sekiz bölümlük ilk sezonuyla 10 Ocak‘tan itibaren ekrana gelecek. Dizi için paylaşılan son tanıtımların tamamını haberin başındaki videoda bulabilirsiniz.