reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Rks Rd8 elektrikli bisiklet

80 km menzil sunan Rks Rd8 elektrikli bisiklet için indirim kampanyası

Elektrikli bisiklet modelleri için yapılan indirimler devam ediyor. Rks The One MX25 modelinin ardından bu kez Rks Rd8 elektrikli bisiklet için indirim geldi.

22.466 TL‘ye satılan elektrikli bisikletin fiyatı 21.526 TL‘ye düştü. Saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşabilen modelde 250 watt’lık bir motor yer alıyor. Hıza ve yol koşullarına göre elektrikli bisikletin menzili 65-80 kilometre arasında değişiklik gösteriyor. Bisikletteki batarya 8 saatte tekrardan şarj oluyor. Shimano imzalı 7 vites sistemiyle gelen bisiklette sürüş anında ihtiyaç duyulan bilgileri anlık olarak gösteren LCD renkli gösterge ekranı bulunuyor. Klasik bisiklet tasarımına ek sade ve modern tasarıma sahip olan modelde 20 inç çapında jant kullanılıyor. Ön ve arka tarafında XOD Hydraulic diskin yer aldığı bisiklet 34 kilogram ağırlığında.  134 kilogram ağırlığındaki sürücüleri taşıyabilen bisiklet su geçirmez akıllı kabloyla geliyor. Shimano CS-HG200 7SP pedal çemberini bünyesinde barındıran bisiklette Prowheel PRO 546PP krank seti de mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rks Rd8 elektrikli bisiklet üç farklı renk seçeneği sunuyor

Bizim haberde paylaştığımız model kırmızı renkli bir gövdeye sahip olsa da bisikletin piyasada siyah ve yeşil renkli modelleri de satılıyor. Önümüzdeki günlerde elektrikli bisiklet modelleri için farklı haberleri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

Rks

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display