reklamı kapat

POPÜLER

Rks The One MX25

35 km menzil sunan Rks The One MX25 elektrikli bisiklet için indirim kampanyası

Elektrikl bisiklet modeli için yapılan yeni bir indirimden söz etmek istiyoruz. Rks Mj1 modelinin ardından bu kez Rks The One MX25 elektrikli bisiklet modeli için indirim fırsatı geldi.

9.571 TL‘ye satılan model şu anda 8.996 TL‘ye satılıyor. 60 kilometre menzil sunan Mj1 modeli katlanabilir bir tasarıma sahip değilken MX25 katlanabilir bir tasarıma sahip. Bu sayede otomobillerin bagajlarına rahatlıkla sığabilen Rks The One MX25 kullanım koşullarına göre 25-35 kilometre arası bir menzil vadediyor. Şehir içi kullanım için bu menzil yeterli görünüyor. Ön ve arka tarafında aydınlatmayla gelen bisiklet bu sayede ışığın yetersiz olduğu koşullarda da kullanılabiliyor. 22 kilogram ağırlığındaki bisiklet maksimum 109 kilogram ağırlığındaki sürücüleri taşıyabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rks The One MX25 elektrikli bisiklet güçlü bir performans vadediyor

250 watt gücünde bir motorun kullanıldığı bisikletin gövdesinde alüminyum malzeme yer alıyor. Bu sayede dayanıklı bir yapıya sahip olan modelde Shimano marka 6 vitesli sistem kullanılıyor. Piyasada satılan diğer elektrikli bisiklet modellerinde olduğu gibi bu modelde de LCD gösterge yer alıyor. Bu ekran üzerinden bisikletle ilgili bilgilere hızlıca ulaşılabiliyor. Elektrikli bisiklet satın almayı düşünenler için bu kampanya cazip görünüyor. Önümüzdeki günlerde farklı kampanya haberlerini de sizlerle paylaşacağız.

Rks

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display