reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Russian Doll 2. sezon

Russian Doll 2. sezon için beklenmedik Netflix açıklaması

Netflix, en ilginç dizilerinden birinin ikinci sezonunu müjdeledi. Russian Doll 2. sezon gelmeden ilkini mutlaka izlemelisiniz!

Netflix, ilk sezonunda oldukça sağlam bir final elde etmesine karşın Russian Doll 2. sezon müjdesini verdi. Hiç beklemediğimiz bir anda gelen ikinci sezon onayından ise hayli memnun olduğumuzu söyleyebiliriz. Dizinin başrol oyuncusu Natasha Lyonne ve Netflix’in orijinal yapımlarından sorumlu başkan yardımcısı Cindy Holland’ın Arizona’da gerçekleşen Recode’s Code Conference sırasında açıkladığı haber ise pek çok soru işaretine sebep oluyor. Lyonne ikinci sezon için şunları söylüyor: “Aynı dizi ama biraz daha garip. Karakter bir yazılımcı o yüzden şu an buradayken söylemek uygun olacaktır. Evet, ikinci bir sezon yapmayı çok istiyorum.

Dizinin yeni bir sezona kavuşması her ne kadar finalden sonra sürpriz etkisi yaratsa da aslında yeni bir sezon lafını ilk kez duymuyoruz. Geçmişte dizinin 3 sezonluk bir hikaye olarak planlandığı açıklanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Russian Doll 2. sezon ile neler sunacak?

İkinci sezonla ilgili geçmişte yapılan açıklamalara değinmeden bilmeyenler için konuyu kısaca özetleyelim. Dizi yazılımcı Nadia Vulvokov karakterinin başına gelenleri konu alıyor. Aynı gün içine sıkışan Nadia, kendini bu zaman kıskacından kurtarmaya çalışıyor. Sürekli aynı günü yaşayan ve her günü de ölümüyle noktalanan Nadia’nın bu döngüden çıkma çabası ise giderek daha da karmaşık hale geliyor.

İlk sezonun ardından ikinci sezonda ise yeni bir baş karakter düşünmediklerini geçmişte belirtmişlerdi. Yani 2. sezon da muhtemelen Nadia’nın başına gelenleri anlatmaya devam edecek. Ancak detaylar ne yazık ki şimdilik net değil.

Elbette Netflix cephesinden henüz bir yayın tarihi de gelmedi. Ancak ikinci sezonun ilk sezonda olduğu gibi 8 bölüm planlandığını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Dizinin fragmanı