reklamı kapat

POPÜLER

First Man

Ryan Goslingli First Man filminden etkileyici fragman [Video]

Yönetmenliğini Oscar Ödüllü Damien Chazelle‘in üstlendiği First Man Neil Armstrong’un hayatını beyaz perdeye taşıyor. Başrolünde Ryan Gosling‘in yer aldığı filmden yeni fragman gün yüzüne çıktı. Bizleri oldukça etkileyici bir film bekliyor gibi görünüyor.

Damien Chazelle ve Ryan Gosling daha önce La La Land filminde birlikte çalışmıştı. Şimdi ikili Neil Armstrong‘un biyografisini sinemaya aktarmak üzere buluşuyor. Böylece NASA’nın riskli kararları, tehlikeli Apollo 11 görevi ve Armstrong’un kişisel tecrübesi gözler önüne seriliyor. Olaylara sadece “insanlığın önemli başarısı” penceresinden değil, daha geniş bir açıdan bakıyor. Neil Armstrong’un başarısız olan deneylerinin yanında aile yaşantısı da ele alınıyor. Aya giden ilk adam olmanın zorlukları gözler önüne seriliyor. Bir yandan da ailesi onun geri dönmeme ihtimalini kabullenmek zorunda kalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Neil Armstrong karakterine başarılı oyuncu Ryan Gosling hayat veriyor. Claire Foy, Jason Clarke, Pablo Schreiber, Christopher Abbott, Ciarán Hinds, Kyle Chandler gibi isimler de eşlik ediyor. Damien Chazelle’in dikkat çeken filmi Türkiye’de Ay’da İlk İnsan ismiyle izleyici karşısına çıkacak. Vizyon tarihi ise 12 Ekim. Filmden paylaşılan yeni ve etkileyici fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video