reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

samsung_powerbot
samsung_powerbot
samsung_powerbot

Samsung’dan robot süpürge satın alanlara telefon hediye

Samsung’dan dikkat çekici bir kampanya haberi geldi. Powerbot Robot Süpürge’yi Nisan ayı boyunca Samsung Online Mağaza’dan satın alanlara, 2.849 TL tavsiye edilen satış fiyatına sahip ve üç arka kamerasıyla dikkat çeken Galaxy A7 akıllı telefon hediye ediliyor.

Advertisement

Yüksek performanslı tam görüş sensörü sayesinde bulunduğu mekânı tarayarak, geniş alanlarda en küçük engelleri bile algılayan Powerbot Robot Süpürge, zor temizlenen köşelerde bile etkin bir performans sunuyor. Kullanıcılar değerli mobilyalarının çevresini veya evcil hayvanlarının yaşadığı alanları önden tanımlayarak mekan içinde robot süpürgenin girmemesi gereken yerleri belirleyebiliyor. Powerbot Robot Süpürge akıllı güç kontrolü özelliğiyle de dikkat çekiyor. Ayrıca üzerinden geçtiği zeminin tipini algılayarak emiş gücünü buna göre ayarlayabiliyor.

Her zeminde kullanıcılara en iyi performans sunan Powerbot Robot Süpürge’de Nokta temizleme özelliği de bulunuyor. Nokta temizleme özelliği robot süpürgeyi kolayca idare etmeniz için zeminde bir yönlendirme ışığı oluşturuyor ve robot süpürge bu ışığı takip ederek istediğiniz alanı anında temizliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung akıllı robotun satış fiyatı ne kadar?

Galaxy A7 akıllı telefon hediyeli Samsung Powerbot Robot Süpürge’nin tavsiye edilen satış fiyatı ise 8.999 TL. Powerbot’u Samsung Online Mağaza’dan satın alanlara teslimatların 15 Nisan sonrasında yapılması planlanıyor.

İlgili video

Akıllı robotun tanıtım videosu